Hvordan se live fotball på din datamaskin


Hvordan se live fotball på din datamaskin


Den letteste måten å høre på live fotballkommentarer er gjennom

De har live lydkommentering og videostreaming til et stort utvalg av fotball- og mange andre sportsbegivenheter.

Se og hør fotball live

Du er på riktig sted for å høre på live fotballkommentarer:

Du kan høre på alle de live fotballkommentarene du ønsker, inkludert Internasjonale, Norgesligaen, Europeisk liga, Premier League, Championship League, Liga One, Liga Two, FA-cupen, Carling-cupen, Champions League-kamper og UEFA Europaliga kamper gjennom året. Du kan også høre på Norgesligaen-fotballkamper og se norske fotballkamper hvis du ønsker det!

Vi håper du blir fornøyd av å høre på ditt fotballag i dag.

Alle kampene kan bli hørt og sett via videostreamer!

 

Hør på live fotballkommentarer med

Sjekk ut lyd- og videostreamingstimeplanene

 

 


 

Hvordan se live fotball på din datamaskin

Sunday 25 October 2015
12:00 Sunderland v Newcastle Stadium of Light
14:05 Bournemouth v Spurs Vitality Stadium
14:05 Man Utd v Man City Old Trafford
16:15 Liverpool v Southampton Anfield
Saturday 31 October 2015
12:45 Chelsea v Liverpool Stamford Bridge
15:00 Crystal Palace v Man Utd Selhurst Park
15:00 Man City v Norwich Etihad Stadium
15:00 Newcastle v Stoke St. James’ Park
15:00 Swansea v Arsenal Liberty Stadium
15:00 Watford v West Ham Vicarage Road
15:00 West Brom v Leicester The Hawthorns
Sunday 1 November 2015
13:30 Everton v Sunderland Goodison Park
16:00 Southampton v Bournemouth St. Mary’s Stadium
Monday 2 November 2015
20:00 Spurs v Aston Villa White Hart Lane
Saturday 7 November 2015
12:45 Bournemouth v Newcastle Vitality Stadium
15:00 Leicester v Watford King Power Stadium
15:00 Man Utd v West Brom Old Trafford
15:00 Norwich v Swansea Carrow Road
15:00 Sunderland v Southampton Stadium of Light
15:00 West Ham v Everton Boleyn Ground
17:30 Stoke v Chelsea Britannia Stadium
Sunday 8 November 2015
13:30 Aston Villa v Man City Villa Park
16:00 Arsenal v Spurs Emirates Stadium
16:00 Liverpool v Crystal Palace Anfield
Saturday 21 November 2015
12:45 Watford v Man Utd Vicarage Road
15:00 Chelsea v Norwich Stamford Bridge
15:00 Everton v Aston Villa Goodison Park
15:00 Newcastle v Leicester St. James’ Park
15:00 Southampton v Stoke St. Mary’s Stadium
15:00 Swansea v Bournemouth Liberty Stadium
15:00 West Brom v Arsenal The Hawthorns
17:30 Man City v Liverpool Etihad Stadium
Sunday 22 November 2015
16:00 Spurs v West Ham White Hart Lane
Monday 23 November 2015
20:00 Crystal Palace v Sunderland Selhurst Park
Saturday 28 November 2015
15:00 Aston Villa v Watford Villa Park
15:00 Bournemouth v Everton Vitality Stadium
15:00 Crystal Palace v Newcastle Selhurst Park
15:00 Man City v Southampton Etihad Stadium
15:00 Sunderland v Stoke Stadium of Light
17:30 Leicester v Man Utd King Power Stadium
Sunday 29 November 2015
12:00 Spurs v Chelsea White Hart Lane
14:05 West Ham v West Brom Boleyn Ground
16:15 Liverpool v Swansea Anfield
16:15 Norwich v Arsenal Carrow Road
Saturday 5 December 2015
12:45 Stoke v Man City Britannia Stadium
15:00 Arsenal v Sunderland Emirates Stadium
15:00 Man Utd v West Ham Old Trafford
15:00 Southampton v Aston Villa St. Mary’s Stadium
15:00 Swansea v Leicester Liberty Stadium
15:00 Watford v Norwich Vicarage Road
15:00 West Brom v Spurs The Hawthorns
17:30 Chelsea v Bournemouth Stamford Bridge
Sunday 6 December 2015
16:00 Newcastle v Liverpool St. James’ Park
Monday 7 December 2015
20:00 Everton v Crystal Palace Goodison Park
Saturday 12 December 2015
12:45 Norwich v Everton Carrow Road
15:00 Crystal Palace v Southampton Selhurst Park
15:00 Man City v Swansea Etihad Stadium
15:00 Sunderland v Watford Stadium of Light
15:00 West Ham v Stoke Boleyn Ground
17:30 Bournemouth v Man Utd Vitality Stadium
Sunday 13 December 2015
13:30 Aston Villa v Arsenal Villa Park
16:00 Liverpool v West Brom Anfield
16:00 Spurs v Newcastle White Hart Lane
Monday 14 December 2015
20:00 Leicester v Chelsea King Power Stadium
Saturday 19 December 2015
15:00 Chelsea v Sunderland Stamford Bridge
15:00 Everton v Leicester Goodison Park
15:00 Man Utd v Norwich Old Trafford
15:00 Southampton v Spurs St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v Crystal Palace Britannia Stadium
15:00 West Brom v Bournemouth The Hawthorns
17:30 Newcastle v Aston Villa St. James’ Park
Sunday 20 December 2015
13:30 Watford v Liverpool Vicarage Road
16:00 Swansea v West Ham Liberty Stadium
Monday 21 December 2015
20:00 Arsenal v Man City Emirates Stadium
Saturday 26 December 2015
12:45 Stoke v Man Utd Britannia Stadium
15:00 Aston Villa v West Ham Villa Park
15:00 Bournemouth v Crystal Palace Vitality Stadium
15:00 Chelsea v Watford Stamford Bridge
15:00 Liverpool v Leicester Anfield
15:00 Man City v Sunderland Etihad Stadium
15:00 Swansea v West Brom Liberty Stadium
15:00 Spurs v Norwich White Hart Lane
17:30 Newcastle v Everton St. James’ Park
19:45 Southampton v Arsenal St. Mary’s Stadium
Monday 28 December 2015
15:00 Crystal Palace v Swansea Selhurst Park
15:00 Everton v Stoke Goodison Park
15:00 Norwich v Aston Villa Carrow Road
15:00 Watford v Spurs Vicarage Road
15:00 West Brom v Newcastle The Hawthorns
17:30 Arsenal v Bournemouth Emirates Stadium
17:30 Man Utd v Chelsea Old Trafford
17:30 West Ham v Southampton Boleyn Ground
Tuesday 29 December 2015
19:45 Leicester v Man City King Power Stadium
Wednesday 30 December 2015
19:45 Sunderland v Liverpool Stadium of Light
Saturday 2 January 2016
12:45 West Ham v Liverpool Boleyn Ground
15:00 Arsenal v Newcastle Emirates Stadium
15:00 Leicester v Bournemouth King Power Stadium
15:00 Man Utd v Swansea Old Trafford
15:00 Norwich v Southampton Carrow Road
15:00 Sunderland v Aston Villa Stadium of Light
15:00 West Brom v Stoke The Hawthorns
17:30 Watford v Man City Vicarage Road
Sunday 3 January 2016
13:30 Crystal Palace v Chelsea Selhurst Park
16:00 Everton v Spurs Goodison Park
Tuesday 12 January 2016
19:45 Aston Villa v Crystal Palace Villa Park
19:45 Bournemouth v West Ham Vitality Stadium
19:45 Swansea v Sunderland Liberty Stadium
20:00 Liverpool v Arsenal Anfield
Wednesday 13 January 2016
19:45 Chelsea v West Brom Stamford Bridge
19:45 Man City v Everton Etihad Stadium
19:45 Newcastle v Man Utd St. James’ Park
19:45 Southampton v Watford St. Mary’s Stadium
19:45 Stoke v Norwich Britannia Stadium
20:00 Spurs v Leicester White Hart Lane
Saturday 16 January 2016
15:00 Aston Villa v Leicester Villa Park
15:00 Bournemouth v Norwich Vitality Stadium
15:00 Chelsea v Everton Stamford Bridge
15:00 Liverpool v Man Utd Anfield
15:00 Man City v Crystal Palace Etihad Stadium
15:00 Newcastle v West Ham St. James’ Park
15:00 Southampton v West Brom St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v Arsenal Britannia Stadium
15:00 Swansea v Watford Liberty Stadium
15:00 Spurs v Sunderland White Hart Lane
Saturday 23 January 2016
15:00 Arsenal v Chelsea Emirates Stadium
15:00 Crystal Palace v Spurs Selhurst Park
15:00 Everton v Swansea Goodison Park
15:00 Leicester v Stoke King Power Stadium
15:00 Man Utd v Southampton Old Trafford
15:00 Norwich v Liverpool Carrow Road
15:00 Sunderland v Bournemouth Stadium of Light
15:00 Watford v Newcastle Vicarage Road
15:00 West Brom v Aston Villa The Hawthorns
15:00 West Ham v Man City Boleyn Ground
Tuesday 2 February 2016
19:45 Arsenal v Southampton Emirates Stadium
19:45 Leicester v Liverpool King Power Stadium
19:45 Norwich v Spurs Carrow Road
19:45 Sunderland v Man City Stadium of Light
19:45 Watford v Chelsea Vicarage Road
19:45 West Ham v Aston Villa Boleyn Ground
20:00 Crystal Palace v Bournemouth Selhurst Park
20:00 Man Utd v Stoke Old Trafford
20:00 West Brom v Swansea The Hawthorns
Wednesday 3 February 2016
19:45 Everton v Newcastle Goodison Park
Saturday 6 February 2016
15:00 Aston Villa v Norwich Villa Park
15:00 Bournemouth v Arsenal Vitality Stadium
15:00 Chelsea v Man Utd Stamford Bridge
15:00 Liverpool v Sunderland Anfield
15:00 Man City v Leicester Etihad Stadium
15:00 Newcastle v West Brom St. James’ Park
15:00 Southampton v West Ham St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v Everton Britannia Stadium
15:00 Swansea v Crystal Palace Liberty Stadium
15:00 Spurs v Watford White Hart Lane
Saturday 13 February 2016
15:00 Arsenal v Leicester Emirates Stadium
15:00 Aston Villa v Liverpool Villa Park
15:00 Bournemouth v Stoke Vitality Stadium
15:00 Chelsea v Newcastle Stamford Bridge
15:00 Crystal Palace v Watford Selhurst Park
15:00 Everton v West Brom Goodison Park
15:00 Man City v Spurs Etihad Stadium
15:00 Norwich v West Ham Carrow Road
15:00 Sunderland v Man Utd Stadium of Light
15:00 Swansea v Southampton Liberty Stadium
Saturday 27 February 2016
15:00 Leicester v Norwich King Power Stadium
15:00 Liverpool v Everton Anfield
15:00 Man Utd v Arsenal Old Trafford
15:00 Newcastle v Man City St. James’ Park
15:00 Southampton v Chelsea St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v Aston Villa Britannia Stadium
15:00 Spurs v Swansea White Hart Lane
15:00 Watford v Bournemouth Vicarage Road
15:00 West Brom v Crystal Palace The Hawthorns
15:00 West Ham v Sunderland Boleyn Ground
Tuesday 1 March 2016
19:45 Arsenal v Swansea Emirates Stadium
19:45 Aston Villa v Everton Villa Park
19:45 Bournemouth v Southampton Vitality Stadium
19:45 Leicester v West Brom King Power Stadium
19:45 Norwich v Chelsea Carrow Road
19:45 Sunderland v Crystal Palace Stadium of Light
19:45 West Ham v Spurs Boleyn Ground
20:00 Liverpool v Man City Anfield
20:00 Man Utd v Watford Old Trafford
Wednesday 2 March 2016
19:45 Stoke v Newcastle Britannia Stadium
Saturday 5 March 2016
15:00 Chelsea v Stoke Stamford Bridge
15:00 Crystal Palace v Liverpool Selhurst Park
15:00 Everton v West Ham Goodison Park
15:00 Man City v Aston Villa Etihad Stadium
15:00 Newcastle v Bournemouth St. James’ Park
15:00 Southampton v Sunderland St. Mary’s Stadium
15:00 Swansea v Norwich Liberty Stadium
15:00 Spurs v Arsenal White Hart Lane
15:00 Watford v Leicester Vicarage Road
15:00 West Brom v Man Utd The Hawthorns
Saturday 12 March 2016
15:00 Arsenal v West Brom Emirates Stadium
15:00 Aston Villa v Spurs Villa Park
15:00 Bournemouth v Swansea Vitality Stadium
15:00 Leicester v Newcastle King Power Stadium
15:00 Liverpool v Chelsea Anfield
15:00 Man Utd v Crystal Palace Old Trafford
15:00 Norwich v Man City Carrow Road
15:00 Stoke v Southampton Britannia Stadium
15:00 Sunderland v Everton Stadium of Light
15:00 West Ham v Watford Boleyn Ground
Saturday 19 March 2016
15:00 Chelsea v West Ham Stamford Bridge
15:00 Crystal Palace v Leicester Selhurst Park
15:00 Everton v Arsenal Goodison Park
15:00 Man City v Man Utd Etihad Stadium
15:00 Newcastle v Sunderland St. James’ Park
15:00 Southampton v Liverpool St. Mary’s Stadium
15:00 Swansea v Aston Villa Liberty Stadium
15:00 Spurs v Bournemouth White Hart Lane
15:00 Watford v Stoke Vicarage Road
15:00 West Brom v Norwich The Hawthorns
Saturday 2 April 2016
15:00 Arsenal v Watford Emirates Stadium
15:00 Aston Villa v Chelsea Villa Park
15:00 Bournemouth v Man City Vitality Stadium
15:00 Leicester v Southampton King Power Stadium
15:00 Liverpool v Spurs Anfield
15:00 Man Utd v Everton Old Trafford
15:00 Norwich v Newcastle Carrow Road
15:00 Stoke v Swansea Britannia Stadium
15:00 Sunderland v West Brom Stadium of Light
15:00 West Ham v Crystal Palace Boleyn Ground
Saturday 9 April 2016
15:00 Aston Villa v Bournemouth Villa Park
15:00 Crystal Palace v Norwich Selhurst Park
15:00 Liverpool v Stoke Anfield
15:00 Man City v West Brom Etihad Stadium
15:00 Southampton v Newcastle St. Mary’s Stadium
15:00 Sunderland v Leicester Stadium of Light
15:00 Swansea v Chelsea Liberty Stadium
15:00 Spurs v Man Utd White Hart Lane
15:00 Watford v Everton Vicarage Road
15:00 West Ham v Arsenal Boleyn Ground
Saturday 16 April 2016
15:00 Arsenal v Crystal Palace Emirates Stadium
15:00 Bournemouth v Liverpool Vitality Stadium
15:00 Chelsea v Man City Stamford Bridge
15:00 Everton v Southampton Goodison Park
15:00 Leicester v West Ham King Power Stadium
15:00 Man Utd v Aston Villa Old Trafford
15:00 Newcastle v Swansea St. James’ Park
15:00 Norwich v Sunderland Carrow Road
15:00 Stoke v Spurs Britannia Stadium
15:00 West Brom v Watford The Hawthorns
Saturday 23 April 2016
15:00 Aston Villa v Southampton Villa Park
15:00 Bournemouth v Chelsea Vitality Stadium
15:00 Crystal Palace v Everton Selhurst Park
15:00 Leicester v Swansea King Power Stadium
15:00 Liverpool v Newcastle Anfield
15:00 Man City v Stoke Etihad Stadium
15:00 Norwich v Watford Carrow Road
15:00 Sunderland v Arsenal Stadium of Light
15:00 Spurs v West Brom White Hart Lane
15:00 West Ham v Man Utd Boleyn Ground
Saturday 30 April 2016
15:00 Arsenal v Norwich Emirates Stadium
15:00 Chelsea v Spurs Stamford Bridge
15:00 Everton v Bournemouth Goodison Park
15:00 Man Utd v Leicester Old Trafford
15:00 Newcastle v Crystal Palace St. James’ Park
15:00 Southampton v Man City St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v Sunderland Britannia Stadium
15:00 Swansea v Liverpool Liberty Stadium
15:00 Watford v Aston Villa Vicarage Road
15:00 West Brom v West Ham The Hawthorns
Saturday 7 May 2016
15:00 Aston Villa v Newcastle Villa Park
15:00 Bournemouth v West Brom Vitality Stadium
15:00 Crystal Palace v Stoke Selhurst Park
15:00 Leicester v Everton King Power Stadium
15:00 Liverpool v Watford Anfield
15:00 Man City v Arsenal Etihad Stadium
15:00 Norwich v Man Utd Carrow Road
15:00 Sunderland v Chelsea Stadium of Light
15:00 Spurs v Southampton White Hart Lane
15:00 West Ham v Swansea Boleyn Ground
Sunday 15 May 2016
15:00 Arsenal v Aston Villa Emirates Stadium
15:00 Chelsea v Leicester Stamford Bridge
15:00 Everton v Norwich Goodison Park
15:00 Man Utd v Bournemouth Old Trafford
15:00 Newcastle v Spurs St. James’ Park
15:00 Southampton v Crystal Palace St. Mary’s Stadium
15:00 Stoke v West Ham Britannia Stadium
15:00 Swansea v Man City Liberty Stadium
15:00 Watford v Sunderland Vicarage Road
15:00 West Brom v Liverpool The Hawthorns

Se og hør live Champions League-fotball på din datamaskin

 

 

Tuesday, 14 February 2012
Bayer Leverkusen v Barcelona, 16, L1, 19:45
Lyon v Apoel Nicosia, 16, L1, 19:45

Wednesday, 15 February 2012
Zenit St Petersburg v Benfica, 16, L1, 17:00
AC Milan v Arsenal, 16, L1, 19:45

Tuesday, 21 February 2012
CSKA Moscow v Real Madrid, 16, L1, 17:00
Napoli v Chelsea, 16, L1, 19:45

Wednesday, 22 February 2012
FC Basel v Bayern Munich, 16, L1, 19:45
Marseille v Inter Milan, 16, L1, 19:45

Tuesday, 6 March 2012
Arsenal v AC Milan, 16, L2, 19:45
Benfica v Zenit St Petersburg, 16, L2, 19:45

Wednesday, 7 March 2012
Apoel Nicosia v Lyon, 16, L2, 19:45
Barcelona v Bayer Leverkusen, 16, L2, 19:45

Tuesday, 13 March 2012
Bayern Munich v FC Basel, 16, L2, 19:45
Inter Milan v Marseille, 16, L2, 19:45

Wednesday, 14 March 2012
Chelsea v Napoli, 16, L2, 19:45
Real Madrid v CSKA Moscow, 16, L2, 19:45
Saturday, 27 August 2011
JJK v FC Inter, 14:00

Sunday, 28 August 2011
FC Honka v IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v VPS Vaasa, 16:30

Monday, 29 August 2011
FC Haka v HJK Helsinki, 16:30
MyPa v FF Jaro, 16:30

Thursday, 8 September 2011
FC Honka v JJK, 16:30
KuPS Kuopio OFF FC Inter, 16:30
MyPa v IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v FF Jaro, 16:30
TPS Turku v HJK Helsinki, 16:30
VPS Vaasa v FC Haka, 16:30

Sunday, 11 September 2011
JJK v MyPa, 13:00
FF Jaro v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v TPS Turku, 16:30

Monday, 12 September 2011
FC Inter v FC Honka, 16:30
HJK Helsinki v KuPS Kuopio, 16:30

Thursday, 15 September 2011
JJK v FC Haka, 13:00

Friday, 16 September 2011
TPS Turku v FF Jaro, 16:30

Sunday, 18 September 2011
FC Honka v MyPa, 16:30
FC Inter v HJK Helsinki, 16:30
KuPS Kuopio v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v JJK, 16:30

Monday, 19 September 2011
FC Haka v IFK Mariehamn, 16:30

Wednesday, 21 September 2011
FC Honka v RoPS, 16:30
FF Jaro v KuPS Kuopio, 16:30
HJK Helsinki v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v FC Inter, 16:30

Thursday, 22 September 2011
IFK Mariehamn v TPS Turku, 16:30

Monday, 26 September 2011
KuPS Kuopio OFF IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v FC Inter, 16:30

Wednesday, 28 September 2011
FC Haka v FC Honka, 16:30
HJK Helsinki v FF Jaro, 16:30
TPS Turku v JJK, 16:30

Sunday, 2 October 2011
JJK v KuPS Kuopio, 12:00
FC Honka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v VPS Vaasa, 16:30
IFK Mariehamn v HJK Helsinki, 16:30

Monday, 3 October 2011
FC Inter v RoPS, 16:30
MyPa v FC Haka, 16:30

Thursday, 13 October 2011
FC Haka v RoPS, 16:30
FF Jaro v FC Inter, 16:30
HJK Helsinki v JJK, 16:30
KuPS Kuopio v FC Honka, 16:30
TPS Turku v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v IFK Mariehamn, 16:30

Sunday, 16 October 2011
FC Honka v HJK Helsinki, 16:30
FC Inter v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v FF Jaro, 16:30
JJK v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v KuPS Kuopio, 16:30
RoPS v TPS Turku, 16:30

Saturday, 22 October 2011
FC Haka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v JJK, 16:30
HJK Helsinki v MyPa, 16:30
IFK Mariehamn v FC Inter, 16:30
KuPS Kuopio v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v FC Honka, 16:30

Wednesday, 26 October 2011
FC Haka v KuPS Kuopio, 16:30
FC Honka v FF Jaro, 16:30
JJK v IFK Mariehamn, 16:30
MyPa v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v HJK Helsinki, 16:30
TPS Turku v FC Inter, 16:30

Saturday, 29 October 2011
FC Inter v JJK, 12:00
FF Jaro v MyPa, 12:00
HJK Helsinki v FC Haka, 12:00
IFK Mariehamn v FC Honka, 12:00
KuPS Kuopio v TPS Turku, 12:00
VPS Vaasa v RoPS, 12:00

 

Se og hør LIVE German Bundesliga-fotball på din datamaskin

 

Sunday, 2 October 2011
Hannover 96 v Werder Bremen, 14:30
Hamburg v Schalke 04, 16:30

Friday, 14 October 2011
Werder Bremen v Borussia Dortmund, 19:30

Saturday, 15 October 2011
Bayern Munich v Hertha Berlin, 14:30
Borussia M’gladbach v Bayer Leverkusen, 14:30
Mainz v Augsburg, 14:30
VfB Stuttgart v TSG Hoffenheim, 14:30
Wolfsburg v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v FC Kaiserslautern, 17:30

Sunday, 16 October 2011
SC Freiburg v Hamburg, 14:30
Cologne v Hannover 96, 16:30

Friday, 21 October 2011
Augsburg v Werder Bremen, 19:30

Saturday, 22 October 2011
Borussia Dortmund v Cologne, 14:30
FC Kaiserslautern v SC Freiburg, 14:30
Hertha Berlin v Mainz, 14:30
Nuremberg v VfB Stuttgart, 14:30
TSG Hoffenheim v Borussia M’gladbach, 14:30
Hamburg v Wolfsburg, 17:30

Sunday, 23 October 2011
Bayer Leverkusen v Schalke 04, 14:30
Hannover 96 v Bayern Munich, 14:30

Friday, 28 October 2011
SC Freiburg v Bayer Leverkusen, 19:30

Saturday, 29 October 2011
Bayern Munich v Nuremberg, 14:30
Borussia M’gladbach v Hannover 96, 14:30
Schalke 04 v TSG Hoffenheim, 14:30
VfB Stuttgart v Borussia Dortmund, 14:30
Wolfsburg v Hertha Berlin, 14:30
Mainz v Werder Bremen, 17:30

Sunday, 30 October 2011
Cologne v Augsburg, 14:30
Hamburg v FC Kaiserslautern, 16:30

Friday, 4 November 2011
Mainz v VfB Stuttgart, 19:30

Saturday, 5 November 2011
Borussia Dortmund v Wolfsburg, 14:30
Hertha Berlin v Borussia M’gladbach, 14:30
Nuremberg v SC Freiburg, 14:30
TSG Hoffenheim v FC Kaiserslautern, 14:30
Werder Bremen v Cologne, 14:30
Bayer Leverkusen v Hamburg, 17:30

Sunday, 6 November 2011
Hannover 96 v Schalke 04, 14:30
Augsburg v Bayern Munich, 16:30

Friday, 18 November 2011
FC Kaiserslautern v Bayer Leverkusen, 19:30

Saturday, 19 November 2011
Borussia M’gladbach v Werder Bremen, 14:30
Cologne v Mainz, 14:30
SC Freiburg v Hertha Berlin, 14:30
Schalke 04 v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v Hannover 96, 14:30
Bayern Munich v Borussia Dortmund, 17:30

Sunday, 20 November 2011
VfB Stuttgart v Augsburg, 14:30
Hamburg v TSG Hoffenheim, 16:30

Friday, 25 November 2011
Werder Bremen v VfB Stuttgart, 19:30

Saturday, 26 November 2011
Augsburg v Wolfsburg, 14:30
Borussia Dortmund v Schalke 04, 14:30
Hertha Berlin v Bayer Leverkusen, 14:30
Nuremberg v FC Kaiserslautern, 14:30
TSG Hoffenheim v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Hamburg, 17:30

Sunday, 27 November 2011
Cologne v Borussia M’gladbach, 14:30
Mainz v Bayern Munich, 16:30

Saturday, 3 December 2011
Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim, 14:30
Bayern Munich v Werder Bremen, 14:30
Borussia M’gladbach v Borussia Dortmund, 14:30
FC Kaiserslautern v Hertha Berlin, 14:30
Hamburg v Nuremberg, 14:30
SC Freiburg v Hannover 96, 14:30
Schalke 04 v Augsburg, 14:30
VfB Stuttgart v Cologne, 14:30
Wolfsburg v Mainz, 14:30

Saturday, 10 December 2011
Augsburg v Borussia M’gladbach, 14:30
Borussia Dortmund v FC Kaiserslautern, 14:30
Cologne v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Bayer Leverkusen, 14:30
Hertha Berlin v Schalke 04, 14:30
Mainz v Hamburg, 14:30
Nuremberg v TSG Hoffenheim, 14:30
VfB Stuttgart v Bayern Munich, 14:30
Werder Bremen v Wolfsburg, 14:30

Saturday, 17 December 2011
Bayer Leverkusen v Nuremberg, 14:30
Bayern Munich v Cologne, 14:30
Borussia M’gladbach v Mainz, 14:30
FC Kaiserslautern v Hannover 96, 14:30
Hamburg v Augsburg, 14:30
SC Freiburg v Borussia Dortmund, 14:30
Schalke 04 v Werder Bremen, 14:30
TSG Hoffenheim v Hertha Berlin, 14:30
Wolfsburg v VfB Stuttgart, 14:30

Saturday, 21 January 2012
Bayer Leverkusen v Mainz, 14:30
Borussia M’gladbach v Bayern Munich, 14:30
FC Kaiserslautern v Werder Bremen, 14:30
Hamburg v Borussia Dortmund, 14:30
Nuremberg v Hertha Berlin, 14:30
SC Freiburg v Augsburg, 14:30
Schalke 04 v VfB Stuttgart, 14:30
TSG Hoffenheim v Hannover 96, 14:30
Wolfsburg v Cologne, 14:30

Saturday, 28 January 2012
Augsburg v FC Kaiserslautern, 14:30
Bayern Munich v Wolfsburg, 14:30
Borussia Dortmund v TSG Hoffenheim, 14:30
Cologne v Schalke 04, 14:30
Hannover 96 v Nuremberg, 14:30
Hertha Berlin v Hamburg, 14:30
Mainz v SC Freiburg, 14:30
VfB Stuttgart v Borussia M’gladbach, 14:30
Werder Bremen v Bayer Leverkusen, 14:30

Saturday, 4 February 2012
Bayer Leverkusen v VfB Stuttgart, 14:30
FC Kaiserslautern v Cologne, 14:30
Hamburg v Bayern Munich, 14:30
Hertha Berlin v Hannover 96, 14:30
Nuremberg v Borussia Dortmund, 14:30
SC Freiburg v Werder Bremen, 14:30
Schalke 04 v Mainz, 14:30
TSG Hoffenheim v Augsburg, 14:30
Wolfsburg v Borussia M’gladbach, 14:30

Saturday, 11 February 2012
Augsburg v Nuremberg, 14:30
Bayern Munich v FC Kaiserslautern, 14:30
Borussia Dortmund v Bayer Leverkusen, 14:30
Borussia M’gladbach v Schalke 04, 14:30
Cologne v Hamburg, 14:30
Mainz v Hannover 96, 14:30
VfB Stuttgart v Hertha Berlin, 14:30
Werder Bremen v TSG Hoffenheim, 14:30
Wolfsburg v SC Freiburg, 14:30

Saturday, 18 February 2012
Bayer Leverkusen v Augsburg, 14:30
FC Kaiserslautern v Borussia M’gladbach, 14:30
Hamburg v Werder Bremen, 14:30
Hannover 96 v VfB Stuttgart, 14:30
Hertha Berlin v Borussia Dortmund, 14:30
Nuremberg v Cologne, 14:30
SC Freiburg v Bayern Munich, 14:30
Schalke 04 v Wolfsburg, 14:30
TSG Hoffenheim v Mainz, 14:30

Saturday, 25 February 2012
Augsburg v Hertha Berlin, 14:30
Bayern Munich v Schalke 04, 14:30
Borussia Dortmund v Hannover 96, 14:30
Borussia M’gladbach v Hamburg, 14:30
Cologne v Bayer Leverkusen, 14:30
Mainz v FC Kaiserslautern, 14:30
VfB Stuttgart v SC Freiburg, 14:30
Werder Bremen v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v TSG Hoffenheim, 14:30

Saturday, 3 March 2012
Bayer Leverkusen v Bayern Munich, 14:30
Borussia Dortmund v Mainz, 14:30
FC Kaiserslautern v Wolfsburg, 14:30
Hamburg v VfB Stuttgart, 14:30
Hannover 96 v Augsburg, 14:30
Hertha Berlin v Werder Bremen, 14:30
Nuremberg v Borussia M’gladbach, 14:30
SC Freiburg v Schalke 04, 14:30
TSG Hoffenheim v Cologne, 14:30

Saturday, 10 March 2012
Augsburg v Borussia Dortmund, 14:30
Bayern Munich v TSG Hoffenheim, 14:30
Borussia M’gladbach v SC Freiburg, 14:30
Cologne v Hertha Berlin, 14:30
Mainz v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v Hamburg, 14:30
VfB Stuttgart v FC Kaiserslautern, 14:30
Werder Bremen v Hannover 96, 14:30
Wolfsburg v Bayer Leverkusen, 14:30

Saturday, 17 March 2012
Augsburg v Mainz, 14:30
Bayer Leverkusen v Borussia M’gladbach, 14:30
Borussia Dortmund v Werder Bremen, 14:30
FC Kaiserslautern v Schalke 04, 14:30
Hamburg v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Cologne, 14:30
Hertha Berlin v Bayern Munich, 14:30
Nuremberg v Wolfsburg, 14:30
TSG Hoffenheim v VfB Stuttgart, 14:30

Saturday, 24 March 2012
Bayern Munich v Hannover 96, 14:30
Borussia M’gladbach v TSG Hoffenheim, 14:30
Cologne v Borussia Dortmund, 14:30
Mainz v Hertha Berlin, 14:30
SC Freiburg v FC Kaiserslautern, 14:30
Schalke 04 v Bayer Leverkusen, 14:30
VfB Stuttgart v Nuremberg, 14:30
Werder Bremen v Augsburg, 14:30
Wolfsburg v Hamburg, 14:30

Saturday, 31 March 2012
Augsburg v Cologne, 14:30
Bayer Leverkusen v SC Freiburg, 14:30
Borussia Dortmund v VfB Stuttgart, 14:30
FC Kaiserslautern v Hamburg, 14:30
Hannover 96 v Borussia M’gladbach, 14:30
Hertha Berlin v Wolfsburg, 14:30
Nuremberg v Bayern Munich, 14:30
TSG Hoffenheim v Schalke 04, 14:30
Werder Bremen v Mainz, 14:30

Saturday, 7 April 2012
Bayern Munich v Augsburg, 14:30
Borussia M’gladbach v Hertha Berlin, 14:30
Cologne v Werder Bremen, 14:30
FC Kaiserslautern v TSG Hoffenheim, 14:30
Hamburg v Bayer Leverkusen, 14:30
SC Freiburg v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v Hannover 96, 14:30
VfB Stuttgart v Mainz, 14:30
Wolfsburg v Borussia Dortmund, 14:30

Tuesday, 10 April 2012
Augsburg v VfB Stuttgart, 19:00
Bayer Leverkusen v FC Kaiserslautern, 19:00
Borussia Dortmund v Bayern Munich, 19:00
Hannover 96 v Wolfsburg, 19:00
Hertha Berlin v SC Freiburg, 19:00
Mainz v Cologne, 19:00
Nuremberg v Schalke 04, 19:00
TSG Hoffenheim v Hamburg, 19:00
Werder Bremen v Borussia M’gladbach, 19:00

Saturday, 14 April 2012
Bayer Leverkusen v Hertha Berlin, 14:30
Bayern Munich v Mainz, 14:30
Borussia M’gladbach v Cologne, 14:30
FC Kaiserslautern v Nuremberg, 14:30
Hamburg v Hannover 96, 14:30
SC Freiburg v TSG Hoffenheim, 14:30
Schalke 04 v Borussia Dortmund, 14:30
VfB Stuttgart v Werder Bremen, 14:30
Wolfsburg v Augsburg, 14:30

Saturday, 21 April 2012
Augsburg v Schalke 04, 14:30
Borussia Dortmund v Borussia M’gladbach, 14:30
Cologne v VfB Stuttgart, 14:30
Hannover 96 v SC Freiburg, 14:30
Hertha Berlin v FC Kaiserslautern, 14:30
Mainz v Wolfsburg, 14:30
Nuremberg v Hamburg, 14:30
TSG Hoffenheim v Bayer Leverkusen, 14:30
Werder Bremen v Bayern Munich, 14:30

Saturday, 28 April 2012
Bayer Leverkusen v Hannover 96, 14:30
Bayern Munich v VfB Stuttgart, 14:30
Borussia M’gladbach v Augsburg, 14:30
FC Kaiserslautern v Borussia Dortmund, 14:30
Hamburg v Mainz, 14:30
SC Freiburg v Cologne, 14:30
Schalke 04 v Hertha Berlin, 14:30
TSG Hoffenheim v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v Werder Bremen, 14:30

Saturday, 5 May 2012
Augsburg v Hamburg, 14:30
Borussia Dortmund v SC Freiburg, 14:30
Cologne v Bayern Munich, 14:30
Hannover 96 v FC Kaiserslautern, 14:30
Hertha Berlin v TSG Hoffenheim, 14:30
Mainz v Borussia M’gladbach, 14:30
Nuremberg v Bayer Leverkusen, 14:30
VfB Stuttgart v Wolfsburg, 14:30
Werder Bremen v Schalke 04, 14:30

Se og hør LIVE Finnish Veikkausliga -fotball på din datamaskin


Sunday, 2 October 2011
JJK v KuPS Kuopio, 12:00
FC Honka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v VPS Vaasa, 16:30
IFK Mariehamn v HJK Helsinki, 16:30

Monday, 3 October 2011
FC Inter v RoPS, 16:30
MyPa v FC Haka, 16:30

Thursday, 13 October 2011
FC Haka v RoPS, 16:30
FF Jaro v FC Inter, 16:30
HJK Helsinki v JJK, 16:30
KuPS Kuopio v FC Honka, 16:30
TPS Turku v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v IFK Mariehamn, 16:30

Sunday, 16 October 2011
FC Honka v HJK Helsinki, 16:30
FC Inter v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v FF Jaro, 16:30
JJK v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v KuPS Kuopio, 16:30
RoPS v TPS Turku, 16:30

Saturday, 22 October 2011
FC Haka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v JJK, 16:30
HJK Helsinki v MyPa, 16:30
IFK Mariehamn v FC Inter, 16:30
KuPS Kuopio v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v FC Honka, 16:30

Wednesday, 26 October 2011
FC Haka v KuPS Kuopio, 16:30
FC Honka v FF Jaro, 16:30
JJK v IFK Mariehamn, 16:30
MyPa v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v HJK Helsinki, 16:30
TPS Turku v FC Inter, 16:30

Saturday, 29 October 2011
FC Inter v JJK, 12:00
FF Jaro v MyPa, 12:00
HJK Helsinki v FC Haka, 12:00
IFK Mariehamn v FC Honka, 12:00
KuPS Kuopio v TPS Turku, 12:00
VPS Vaasa v RoPS, 12:00

Se og hør Belgian Jupiler League-fotball på din datamaskin


Saturday, 1 October 2011
AA Gent v OH Leuven, 19:00
Cercle Bruges v St. Truiden, 19:00
KV Kortrijk v KV Mechelen, 19:00
Mons v Lokeren, 19:00
Westerlo v Zulte-Waregem, 19:00

Sunday, 2 October 2011
Standard Liege v Lierse, 13:30
Germinal Beerschot v Club Bruges, 17:00
Genk v Anderlecht, 19:30

Saturday, 15 October 2011
Anderlecht v Standard Liege, 19:00
Club Bruges v AA Gent, 19:00
KV Mechelen v Cercle Bruges, 19:00
Lokeren v Genk, 19:00
Mons v KV Kortrijk, 19:00
OH Leuven v Westerlo, 19:00
St. Truiden v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Lierse, 19:00

Saturday, 22 October 2011
AA Gent v Lokeren, 19:00
Cercle Bruges v OH Leuven, 19:00
Genk v Mons, 19:00
Germinal Beerschot v KV Mechelen, 19:00
KV Kortrijk v Club Bruges, 19:00
Lierse v St. Truiden, 19:00
Standard Liege v Zulte-Waregem, 19:00
Westerlo v Anderlecht, 19:00

Saturday, 29 October 2011
Anderlecht v Lierse, 19:00
Club Bruges v Genk, 19:00
KV Mechelen v Westerlo, 19:00
Lokeren v KV Kortrijk, 19:00
Mons v AA Gent, 19:00
OH Leuven v Germinal Beerschot, 19:00
St. Truiden v Standard Liege, 19:00
Zulte-Waregem v Cercle Bruges, 19:00

Saturday, 5 November 2011
AA Gent v KV Mechelen, 19:00
Cercle Bruges v Anderlecht, 19:00
Genk v KV Kortrijk, 19:00
Germinal Beerschot v Mons, 19:00
Lierse v OH Leuven, 19:00
Standard Liege v Club Bruges, 19:00
Westerlo v Lokeren, 19:00
Zulte-Waregem v St. Truiden, 19:00

Saturday, 19 November 2011
Anderlecht v St. Truiden, 19:00
Club Bruges v Cercle Bruges, 19:00
Genk v Westerlo, 19:00
KV Kortrijk v AA Gent, 19:00
KV Mechelen v Zulte-Waregem, 19:00
Lokeren v Germinal Beerschot, 19:00
Mons v Lierse, 19:00
OH Leuven v Standard Liege, 19:00

Saturday, 26 November 2011
AA Gent v Genk, 19:00
Cercle Bruges v Lokeren, 19:00
Germinal Beerschot v KV Kortrijk, 19:00
Lierse v Club Bruges, 19:00
St. Truiden v OH Leuven, 19:00
Standard Liege v KV Mechelen, 19:00
Westerlo v Mons, 19:00
Zulte-Waregem v Anderlecht, 19:00

Saturday, 3 December 2011
Anderlecht v OH Leuven, 19:00
Cercle Bruges v KV Kortrijk, 19:00
Germinal Beerschot v Genk, 19:00
Lierse v KV Mechelen, 19:00
St. Truiden v Mons, 19:00
Standard Liege v AA Gent, 19:00
Westerlo v Club Bruges, 19:00
Zulte-Waregem v Lokeren, 19:00

Saturday, 10 December 2011
AA Gent v Germinal Beerschot, 19:00
Club Bruges v St. Truiden, 19:00
Genk v Lierse, 19:00
KV Kortrijk v Westerlo, 19:00
KV Mechelen v Anderlecht, 19:00
Lokeren v Standard Liege, 19:00
Mons v Cercle Bruges, 19:00
OH Leuven v Zulte-Waregem, 19:00

Saturday, 17 December 2011
Anderlecht v Lokeren, 19:00
Cercle Bruges v AA Gent, 19:00
Lierse v KV Kortrijk, 19:00
OH Leuven v Club Bruges, 19:00
St. Truiden v KV Mechelen, 19:00
Standard Liege v Genk, 19:00
Westerlo v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Mons, 19:00

Monday, 26 December 2011
AA Gent v Westerlo, 19:00
Club Bruges v Zulte-Waregem, 19:00
Genk v Cercle Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v Lierse, 19:00
KV Kortrijk v Standard Liege, 19:00
KV Mechelen v OH Leuven, 19:00
Lokeren v St. Truiden, 19:00
Mons v Anderlecht, 19:00

Saturday, 14 January 2012
Anderlecht v Club Bruges, 19:00
Cercle Bruges v Westerlo, 19:00
KV Mechelen v Mons, 19:00
Lierse v AA Gent, 19:00
OH Leuven v Lokeren, 19:00
St. Truiden v KV Kortrijk, 19:00
Standard Liege v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Genk, 19:00

Saturday, 21 January 2012
AA Gent v Zulte-Waregem, 19:00
Club Bruges v KV Mechelen, 19:00
Genk v St. Truiden, 19:00
Germinal Beerschot v Cercle Bruges, 19:00
KV Kortrijk v Anderlecht, 19:00
Lokeren v Lierse, 19:00
Mons v OH Leuven, 19:00
Westerlo v Standard Liege, 19:00

Wednesday, 25 January 2012
Anderlecht v AA Gent, 19:00
Club Bruges v Lokeren, 19:00
KV Mechelen v Genk, 19:00
Lierse v Cercle Bruges, 19:00
OH Leuven v KV Kortrijk, 19:00
St. Truiden v Westerlo, 19:00
Standard Liege v Mons, 19:00
Zulte-Waregem v Germinal Beerschot, 19:00

Saturday, 28 January 2012
AA Gent v St. Truiden, 19:00
Cercle Bruges v Standard Liege, 19:00
Genk v OH Leuven, 19:00
Germinal Beerschot v Anderlecht, 19:00
KV Kortrijk v Zulte-Waregem, 19:00
Lokeren v KV Mechelen, 19:00
Mons v Club Bruges, 19:00
Westerlo v Lierse, 19:00

Saturday, 4 February 2012
Anderlecht v Genk, 19:00
Club Bruges v Germinal Beerschot, 19:00
KV Mechelen v KV Kortrijk, 19:00
Lierse v Standard Liege, 19:00
Lokeren v Mons, 19:00
OH Leuven v AA Gent, 19:00
St. Truiden v Cercle Bruges, 19:00
Zulte-Waregem v Westerlo, 19:00

Saturday, 11 February 2012
AA Gent v Club Bruges, 19:00
Cercle Bruges v KV Mechelen, 19:00
Genk v Lokeren, 19:00
Germinal Beerschot v St. Truiden, 19:00
KV Kortrijk v Mons, 19:00
Lierse v Zulte-Waregem, 19:00
Standard Liege v Anderlecht, 19:00
Westerlo v OH Leuven, 19:00

Saturday, 18 February 2012
Anderlecht v Westerlo, 19:00
Club Bruges v KV Kortrijk, 19:00
KV Mechelen v Germinal Beerschot, 19:00
Lokeren v AA Gent, 19:00
Mons v Genk, 19:00
OH Leuven v Cercle Bruges, 19:00
St. Truiden v Lierse, 19:00
Zulte-Waregem v Standard Liege, 19:00

Saturday, 25 February 2012
AA Gent v Mons, 19:00
Cercle Bruges v Zulte-Waregem, 19:00
Genk v Club Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v OH Leuven, 19:00
KV Kortrijk v Lokeren, 19:00
Lierse v Anderlecht, 19:00
Standard Liege v St. Truiden, 19:00
Westerlo v KV Mechelen, 19:00

Saturday, 3 March 2012
Anderlecht v Cercle Bruges, 19:00
Club Bruges v Standard Liege, 19:00
KV Kortrijk v Genk, 19:00
KV Mechelen v AA Gent, 19:00
Lokeren v Westerlo, 19:00
Mons v Germinal Beerschot, 19:00
OH Leuven v Lierse, 19:00
St. Truiden v Zulte-Waregem, 19:00

Saturday, 17 March 2012
AA Gent v KV Kortrijk, 19:00
Cercle Bruges v Club Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v Lokeren, 19:00
Lierse v Mons, 19:00
St. Truiden v Anderlecht, 19:00
Standard Liege v OH Leuven, 19:00
Westerlo v Genk, 19:00
Zulte-Waregem v KV Mechelen, 19:00

Wednesday, 21 March 2012
Anderlecht v Zulte-Waregem, 19:00
Club Bruges v Lierse, 19:00
Genk v AA Gent, 19:00
KV Kortrijk v Germinal Beerschot, 19:00
KV Mechelen v Standard Liege, 19:00
Lokeren v Cercle Bruges, 19:00
Mons v Westerlo, 19:00
OH Leuven v St. Truiden, 19:00


Se og hør Scottish Clydesdale Bank Premier-fotball på din datamaskin

Saturday, 1 October 2011
Dundee Utd v Motherwell, 15:00
Inverness CT v St Mirren, 15:00
Kilmarnock v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hibernian, 15:00

Sunday, 2 October 2011
Hearts v Celtic, 12:45

Saturday, 15 October 2011
Kilmarnock v Celtic, 12:30
Aberdeen v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hearts, 15:00
Hibernian v Motherwell, 15:00
Rangers v St Mirren, 15:00
St Johnstone v Inverness CT, 15:00

Saturday, 22 October 2011
Motherwell v Kilmarnock, 12:45
Dundee Utd v St Johnstone, 15:00
Inverness CT v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Hibernian, 15:00

Sunday, 23 October 2011
Hearts v Rangers, 12:30
Celtic v Aberdeen, 15:00

Saturday, 29 October 2011
Aberdeen v Rangers, 12:00
Celtic v Hibernian, 15:00
Dunfermline v Dundee Utd, 15:00
Hearts v Kilmarnock, 15:00
Inverness CT v Motherwell, 15:00
St Johnstone v St Mirren, 15:00

Saturday, 5 November 2011
Hibernian v Dunfermline, 15:00
Kilmarnock v Inverness CT, 15:00
Rangers v Dundee Utd, 15:00
St Mirren v Hearts, 15:00

Sunday, 6 November 2011
Motherwell v Celtic, 12:00

Monday, 7 November 2011
St Johnstone v Aberdeen, 19:45

Saturday, 19 November 2011
Inverness CT v Celtic, 12:30
Aberdeen v Motherwell, 15:00
Dundee Utd v Hearts, 15:00
Hibernian v Kilmarnock, 15:00
Rangers v St Johnstone, 15:00
St Mirren v Dunfermline, 15:00

Saturday, 26 November 2011
Celtic v St Mirren, 15:00
Dunfermline v Aberdeen, 15:00
Hearts v Inverness CT, 15:00
Motherwell v Dundee Utd, 15:00
St Johnstone v Hibernian, 15:00

Sunday, 27 November 2011
Kilmarnock v Rangers, 12:45

Saturday, 3 December 2011
Hearts v St Johnstone, 15:00
Kilmarnock v Aberdeen, 15:00
Motherwell v Hibernian, 15:00
Rangers v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Inverness CT, 15:00

Sunday, 4 December 2011
Dundee Utd v Celtic, 12:45

Saturday, 10 December 2011
Hibernian v Rangers, 12:30
Aberdeen v St Mirren, 15:00
Celtic v Hearts, 15:00
Dunfermline v Kilmarnock, 15:00
Inverness CT v Dundee Utd, 15:00
St Johnstone v Motherwell, 15:00

Saturday, 17 December 2011
Aberdeen v Hibernian, 12:30
Hearts v Dunfermline, 15:00
Kilmarnock v Dundee Utd, 15:00
Motherwell v St Mirren, 15:00
Rangers v Inverness CT, 15:00

Sunday, 18 December 2011
St Johnstone v Celtic, 15:00

Saturday, 24 December 2011
St Mirren v Rangers, 12:45
Celtic v Kilmarnock, 15:00
Dundee Utd v Hibernian, 15:00
Dunfermline v St Johnstone, 15:00
Hearts v Motherwell, 15:00
Inverness CT v Aberdeen, 15:00

Wednesday, 28 December 2011
Aberdeen v Hearts, 19:45
Celtic v Rangers, 19:45
Hibernian v Inverness CT, 19:45
Motherwell v Dunfermline, 19:45
St Johnstone v Kilmarnock, 19:45
St Mirren v Dundee Utd, 19:45

Monday, 2 January 2012
Hibernian v Hearts, 12:15
Dundee Utd v Aberdeen, 15:00
Dunfermline v Celtic, 15:00
Inverness CT v St Johnstone, 15:00
Kilmarnock v St Mirren, 15:00
Rangers v Motherwell, 15:00

Saturday, 14 January 2012
St Johnstone v Rangers, 12:30
Aberdeen v Kilmarnock, 15:00
Celtic v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hibernian, 15:00
Hearts v St Mirren, 15:00
Motherwell v Inverness CT, 15:00

Saturday, 21 January 2012
St Mirren v Celtic, 12:30
Dundee Utd v Motherwell, 15:00
Hibernian v St Johnstone, 15:00
Inverness CT v Hearts, 15:00
Kilmarnock v Dunfermline, 15:00
Rangers v Aberdeen, 15:00

Saturday, 28 January 2012
Aberdeen v Dunfermline, 15:00
Dundee Utd v Kilmarnock, 15:00
Hearts v Celtic, 15:00
Inverness CT v St Mirren, 15:00
Motherwell v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hibernian, 15:00

Saturday, 11 February 2012
Celtic v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v Rangers, 15:00
Hibernian v Aberdeen, 15:00
Kilmarnock v Hearts, 15:00
St Johnstone v Dundee Utd, 15:00
St Mirren v Motherwell, 15:00

Saturday, 18 February 2012
Aberdeen v St Johnstone, 15:00
Dundee Utd v St Mirren, 15:00
Dunfermline v Inverness CT, 15:00
Hibernian v Celtic, 15:00
Motherwell v Hearts, 15:00
Rangers v Kilmarnock, 15:00

Saturday, 25 February 2012
Celtic v Motherwell, 15:00
Hearts v Dundee Utd, 15:00
Inverness CT v Rangers, 15:00
Kilmarnock v Hibernian, 15:00
St Johnstone v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Aberdeen, 15:00

Saturday, 3 March 2012
Aberdeen v Celtic, 15:00
Dundee Utd v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v Motherwell, 15:00
Hibernian v St Mirren, 15:00
Kilmarnock v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hearts, 15:00

Saturday, 17 March 2012
Celtic v Dunfermline, 15:00
Dundee Utd v Rangers, 15:00
Hearts v Hibernian, 15:00
Inverness CT v Kilmarnock, 15:00
Motherwell v Aberdeen, 15:00
St Mirren v St Johnstone, 15:00

Saturday, 24 March 2012
Aberdeen v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v St Mirren, 15:00
Hibernian v Dundee Utd, 15:00
Kilmarnock v Motherwell, 15:00
Rangers v Celtic, 15:00
St Johnstone v Hearts, 15:00

Saturday, 31 March 2012
Celtic v St Johnstone, 15:00
Dundee Utd v Dunfermline, 15:00
Hearts v Aberdeen, 15:00
Inverness CT v Hibernian, 15:00
Motherwell v Rangers, 15:00
St Mirren v Kilmarnock, 15:00

Saturday, 7 April 2012
Aberdeen v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hearts, 15:00
Hibernian v Motherwell, 15:00
Kilmarnock v Celtic, 15:00
Rangers v St Mirren, 15:00
St Johnstone v Inverness CT, 15:00

Se og hør Scottish Division 1 League-fotball på din datamaskin


Saturday, 1 October 2011
Hamilton v Falkirk, 15:00
Livingston v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Dundee, 15:00
Ross County v Ayr, 15:00

Saturday, 15 October 2011
Ayr v Livingston, 15:00
Dundee v Ross County, 15:00
Falkirk v Queen of South, 15:00
Morton v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 22 October 2011
Ayr v Dundee, 15:00
Livingston v Morton, 15:00
Partick Thistle v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Queen of South, 15:00
Ross County v Hamilton, 15:00

Saturday, 29 October 2011
Dundee v Partick Thistle, 15:00
Falkirk v Raith Rovers, 15:00
Hamilton v Ayr, 15:00
Morton v Ross County, 15:00
Queen of South v Livingston, 15:00

Saturday, 5 November 2011
Ayr v Morton, 15:00
Dundee v Raith Rovers, 15:00
Falkirk v Livingston, 15:00
Hamilton v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Ross County, 15:00

Saturday, 12 November 2011
Livingston v Hamilton, 15:00
Morton v Dundee, 15:00
Queen of South v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Ayr, 15:00
Ross County v Falkirk, 15:00

Saturday, 26 November 2011
Ayr v Partick Thistle, 15:00
Dundee v Falkirk, 15:00
Livingston v Ross County, 15:00
Morton v Queen of South, 15:00
Raith Rovers v Hamilton, 15:00

Saturday, 3 December 2011
Falkirk v Morton, 15:00
Hamilton v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Livingston, 15:00
Queen of South v Ayr, 15:00
Ross County v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 10 December 2011
Ayr v Ross County, 15:00
Dundee v Queen of South, 15:00
Falkirk v Hamilton, 15:00
Morton v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Livingston, 15:00

Saturday, 17 December 2011
Hamilton v Morton, 15:00
Livingston v Ayr, 15:00
Partick Thistle v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Falkirk, 15:00
Ross County v Dundee, 15:00

Monday, 26 December 2011
Ayr v Raith Rovers, 15:00
Dundee v Morton, 15:00
Falkirk v Ross County, 15:00
Hamilton v Livingston, 15:00
Partick Thistle v Queen of South, 15:00

Monday, 2 January 2012
Livingston v Falkirk, 15:00
Morton v Ayr, 15:00
Queen of South v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Dundee, 15:00
Ross County v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 14 January 2012
Dundee v Livingston, 15:00
Falkirk v Ayr, 15:00
Hamilton v Partick Thistle, 15:00
Morton v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Ross County, 15:00

Saturday, 21 January 2012
Ayr v Hamilton, 15:00
Livingston v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Dundee, 15:00
Raith Rovers v Falkirk, 15:00
Ross County v Morton, 15:00

Saturday, 28 January 2012
Falkirk v Dundee, 15:00
Hamilton v Raith Rovers, 15:00
Partick Thistle v Ayr, 15:00
Queen of South v Morton, 15:00
Ross County v Livingston, 15:00

Saturday, 11 February 2012
Ayr v Queen of South, 15:00
Dundee v Hamilton, 15:00
Livingston v Partick Thistle, 15:00
Morton v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Ross County, 15:00

Saturday, 18 February 2012
Hamilton v Falkirk, 15:00
Livingston v Raith Rovers, 15:00
Partick Thistle v Morton, 15:00
Queen of South v Dundee, 15:00
Ross County v Ayr, 15:00

Saturday, 25 February 2012
Ayr v Livingston, 15:00
Dundee v Ross County, 15:00
Falkirk v Queen of South, 15:00
Morton v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 3 March 2012
Ayr v Falkirk, 15:00
Livingston v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Morton, 15:00
Ross County v Queen of South, 15:00

Saturday, 10 March 2012
Dundee v Ayr, 15:00
Falkirk v Partick Thistle, 15:00
Hamilton v Ross County, 15:00
Morton v Livingston, 15:00
Queen of South v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 17 March 2012
Livingston v Hamilton, 15:00
Morton v Dundee, 15:00
Queen of South v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Ayr, 15:00
Ross County v Falkirk, 15:00

Saturday, 24 March 2012
Ayr v Morton, 15:00
Dundee v Raith Rovers, 15:00
Falkirk v Livingston, 15:00
Hamilton v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Ross County, 15:00

Saturday, 31 March 2012
Falkirk v Morton, 15:00
Hamilton v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Livingston, 15:00
Queen of South v Ayr, 15:00
Ross County v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 7 April 2012
Ayr v Partick Thistle, 15:00
Dundee v Falkirk, 15:00
Livingston v Ross County, 15:00
Morton v Queen of South, 15:00
Raith Rovers v Hamilton, 15:00

Tuesday, 10 April 2012
Falkirk v Hamilton, 19:30
Morton v Partick Thistle, 19:30
Dundee v Queen of South, 19:45
Raith Rovers v Livingston, 19:45

Wednesday, 11 April 2012
Ayr v Ross County, 19:45

Saturday, 14 April 2012
Hamilton v Morton, 15:00
Livingston v Ayr, 15:00
Partick Thistle v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Falkirk, 15:00
Ross County v Dundee, 15:00

Saturday, 21 April 2012
Dundee v Partick Thistle, 15:00
Falkirk v Raith Rovers, 15:00
Hamilton v Ayr, 15:00
Morton v Ross County, 15:00
Queen of South v Livingston, 15:00

Saturday, 28 April 2012
Ayr v Dundee, 15:00
Livingston v Morton, 15:00
Partick Thistle v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Queen of South, 15:00
Ross County v Hamilton, 15:00

Saturday, 5 May 2012
Dundee v Livingston, 15:00
Falkirk v Ayr, 15:00
Hamilton v Partick Thistle, 15:00
Morton v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Ross County, 15:00

 

 

..