Se og hør fotball live på din datamaskin

Se og hør fotball live på din datamaskin:

 

Den letteste måten å høre på live fotballkommentarer er gjennom NordicBet eller Bet365.

De har live lydkommentering og videostreaming til et stort utvalg av fotball- og mange andre sportsbegivenheter.

Se og hør fotball live

Du er på riktig sted for å høre på live fotballkommentarer:

Du kan høre på alle de live fotballkommentarene du ønsker, inkludert Internasjonale, Norgesligaen, Europeisk liga, Premier League, Championship League, Liga One, Liga Two, FA-cupen, Carling-cupen, Champions League-kamper og UEFA Europaliga kamper gjennom året. Du kan også høre på Norgesligaen-fotballkamper og se norske fotballkamper hvis du ønsker det!

Vi håper du blir fornøyd av å høre på ditt fotballag i dag.

Alle kampene kan bli hørt og sett via videostreamer!

live video football streaming today

Hør på live fotballkommentarer med

Sjekk ut lyd- og videostreamingstimeplanene Watch Live Streaming


 

Se og hør fotball live på din datamaskin

 

Saturday, 26 November 2011
Stoke v Blackburn, 12:45
Bolton v Everton, 15:00
Chelsea v Wolverhampton, 15:00
Man Utd v Newcastle, 15:00
Norwich v QPR, 15:00
Sunderland v Wigan, 15:00
West Brom v Tottenham, 15:00
Arsenal v Fulham, 17:30

Sunday, 27 November 2011
Swansea v Aston Villa, 13:30
Liverpool v Man City, 16:00

Saturday, 3 December 2011
Newcastle v Chelsea, 12:45
Blackburn v Swansea, 15:00
Man City v Norwich, 15:00
QPR v West Brom, 15:00
Tottenham v Bolton, 15:00
Wigan v Arsenal, 15:00
Aston Villa v Man Utd, 17:30

Sunday, 4 December 2011
Everton v Stoke, 15:00
Wolverhampton v Sunderland, 16:00

Monday, 5 December 2011
Fulham v Liverpool, 20:00

Saturday, 10 December 2011
Arsenal v Everton, 15:00
Bolton v Aston Villa, 15:00
Liverpool v QPR, 15:00
Man Utd v Wolverhampton, 15:00
Norwich v Newcastle, 15:00
Swansea v Fulham, 15:00
West Brom v Wigan, 15:00

Sunday, 11 December 2011
Sunderland v Blackburn, 13:30
Stoke v Tottenham, 16:00

Monday, 12 December 2011
Chelsea v Man City, 20:00

Saturday, 17 December 2011
Blackburn v West Brom, 15:00
Everton v Norwich, 15:00
Fulham v Bolton, 15:00
Newcastle v Swansea, 15:00
Wolverhampton v Stoke, 15:00
Wigan v Chelsea, 17:30

Sunday, 18 December 2011
QPR v Man Utd, 12:00
Aston Villa v Liverpool, 14:05
Tottenham v Sunderland, 15:00
Man City v Arsenal, 16:10

Tuesday, 20 December 2011
Wolverhampton v Norwich, 19:45
Blackburn v Bolton, 20:00

Wednesday, 21 December 2011
Aston Villa v Arsenal, 19:45
Man City v Stoke, 19:45
Newcastle v West Brom, 19:45
Everton v Swansea, 20:00
Fulham v Man Utd, 20:00
QPR v Sunderland, 20:00
Wigan v Liverpool, 20:00

Thursday, 22 December 2011
Tottenham v Chelsea, 20:00

Monday, 26 December 2011
Chelsea v Fulham, 13:00
Arsenal v Wolverhampton, 15:00
Bolton v Newcastle, 15:00
Liverpool v Blackburn, 15:00
Man Utd v Wigan, 15:00
Sunderland v Everton, 15:00
West Brom v Man City, 15:00
Stoke v Aston Villa, 20:00

Tuesday, 27 December 2011
Swansea v QPR, 17:00
Norwich v Tottenham, 19:30

Friday, 30 December 2011
Liverpool v Newcastle, 19:45

Saturday, 31 December 2011
Man Utd v Blackburn, 12:45
Arsenal v QPR, 15:00
Bolton v Wolverhampton, 15:00
Chelsea v Aston Villa, 15:00
Norwich v Fulham, 15:00
Stoke v Wigan, 15:00
Swansea v Tottenham, 15:00

Sunday, 1 January 2012
West Brom v Everton, 12:30
Sunderland v Man City, 15:00

Monday, 2 January 2012
Aston Villa v Swansea, 15:00
Blackburn v Stoke, 15:00
QPR v Norwich, 15:00
Tottenham OFF West Brom, 15:00
Wolverhampton v Chelsea, 15:00
Fulham v Arsenal, 17:30

Tuesday, 3 January 2012
Tottenham v West Brom, 19:45
Wigan v Sunderland, 19:45
Man City v Liverpool, 20:00

Wednesday, 4 January 2012
Everton v Bolton, 20:00
Newcastle v Man Utd, 20:00

Wednesday, 11 January 2012
Tottenham v Everton, 19:45

Saturday, 14 January 2012
Aston Villa v Everton, 15:00
Blackburn v Fulham, 15:00
Chelsea v Sunderland, 15:00
Liverpool v Stoke, 15:00
Man Utd v Bolton, 15:00
Tottenham v Wolverhampton, 15:00
West Brom v Norwich, 15:00

Sunday, 15 January 2012
Newcastle v QPR, 13:30
Swansea v Arsenal, 16:00

Monday, 16 January 2012
Wigan v Man City, 20:00

Saturday, 21 January 2012
Norwich v Chelsea, 12:45
Everton v Blackburn, 15:00
Fulham v Newcastle, 15:00
QPR v Wigan, 15:00
Stoke v West Brom, 15:00
Sunderland v Swansea, 15:00
Wolverhampton v Aston Villa, 15:00
Bolton v Liverpool, 17:30

Sunday, 22 January 2012
Man City v Tottenham, 13:30
Arsenal v Man Utd, 16:00

Tuesday, 31 January 2012
Swansea v Chelsea, 19:45
Tottenham v Wigan, 19:45
Wolverhampton v Liverpool, 19:45
Bolton v Arsenal, 20:00
Man Utd v Stoke, 20:00
Sunderland v Norwich, 20:00

Wednesday, 1 February 2012
Aston Villa v QPR, 19:45
Blackburn v Newcastle, 20:00
Everton v Man City, 20:00
Fulham v West Brom, 20:00

Saturday, 4 February 2012
Arsenal v Blackburn, 15:00
Chelsea v Man Utd, 15:00
Liverpool v Tottenham, 15:00
Man City v Fulham, 15:00
Newcastle v Aston Villa, 15:00
Norwich v Bolton, 15:00
QPR v Wolverhampton, 15:00
Stoke v Sunderland, 15:00
West Brom v Swansea, 15:00
Wigan v Everton, 15:00

Saturday, 11 February 2012
Aston Villa v Man City, 15:00
Blackburn v QPR, 15:00
Bolton v Wigan, 15:00
Everton v Chelsea, 15:00
Fulham v Stoke, 15:00
Man Utd v Liverpool, 15:00
Sunderland v Arsenal, 15:00
Swansea v Norwich, 15:00
Tottenham v Newcastle, 15:00

Sunday, 12 February 2012
Wolverhampton v West Brom, 13:00

Saturday, 25 February 2012
Arsenal v Tottenham, 15:00
Chelsea v Bolton, 15:00
Liverpool v Everton, 15:00
Man City v Blackburn, 15:00
Newcastle v Wolverhampton, 15:00
Norwich v Man Utd, 15:00
QPR v Fulham, 15:00
Stoke v Swansea, 15:00
West Brom v Sunderland, 15:00
Wigan v Aston Villa, 15:00

Saturday, 3 March 2012
Blackburn v Aston Villa, 15:00
Fulham v Wolverhampton, 15:00
Liverpool v Arsenal, 15:00
Man City v Bolton, 15:00
Newcastle v Sunderland, 15:00
QPR v Everton, 15:00
Stoke v Norwich, 15:00
Tottenham v Man Utd, 15:00
West Brom v Chelsea, 15:00
Wigan v Swansea, 15:00

Saturday, 10 March 2012
Arsenal v Newcastle, 15:00
Aston Villa v Fulham, 15:00
Bolton v QPR, 15:00
Chelsea v Stoke, 15:00
Everton v Tottenham, 15:00
Man Utd v West Brom, 15:00
Norwich v Wigan, 15:00
Sunderland v Liverpool, 15:00
Swansea v Man City, 15:00
Wolverhampton v Blackburn, 15:00

Saturday, 17 March 2012
Aston Villa v Bolton, 15:00
Blackburn v Sunderland, 15:00
Everton v Arsenal, 15:00
Fulham v Swansea, 15:00
Man City v Chelsea, 15:00
Newcastle v Norwich, 15:00
QPR v Liverpool, 15:00
Tottenham v Stoke, 15:00
Wigan v West Brom, 15:00
Wolverhampton v Man Utd, 15:00

Saturday, 24 March 2012
Arsenal v Aston Villa, 15:00
Bolton v Blackburn, 15:00
Chelsea v Tottenham, 15:00
Liverpool v Wigan, 15:00
Man Utd v Fulham, 15:00
Norwich v Wolverhampton, 15:00
Stoke v Man City, 15:00
Sunderland v QPR, 15:00
Swansea v Everton, 15:00
West Brom v Newcastle, 15:00

Saturday, 31 March 2012
Aston Villa v Chelsea, 15:00
Blackburn v Man Utd, 15:00
Everton v West Brom, 15:00
Fulham v Norwich, 15:00
Man City v Sunderland, 15:00
Newcastle v Liverpool, 15:00
QPR v Arsenal, 15:00
Tottenham v Swansea, 15:00
Wigan v Stoke, 15:00
Wolverhampton v Bolton, 15:00

Saturday, 7 April 2012
Arsenal v Man City, 15:00
Bolton v Fulham, 15:00
Chelsea v Wigan, 15:00
Liverpool v Aston Villa, 15:00
Man Utd v QPR, 15:00
Norwich v Everton, 15:00
Stoke v Wolverhampton, 15:00
Sunderland v Tottenham, 15:00
Swansea v Newcastle, 15:00
West Brom v Blackburn, 15:00

Monday, 9 April 2012
Aston Villa v Stoke, 15:00
Blackburn v Liverpool, 15:00
Everton v Sunderland, 15:00
Fulham v Chelsea, 15:00
Man City v West Brom, 15:00
Newcastle v Bolton, 15:00
QPR v Swansea, 15:00
Tottenham v Norwich, 15:00
Wigan v Man Utd, 15:00
Wolverhampton v Arsenal, 15:00

Saturday, 14 April 2012
Liverpool v Fulham, 12:45
Arsenal v Wigan, 15:00
Bolton v Tottenham, 15:00
Chelsea v Newcastle, 15:00
Man Utd v Aston Villa, 15:00
Norwich v Man City, 15:00
Stoke v Everton, 15:00
Sunderland v Wolverhampton, 15:00
Swansea v Blackburn, 15:00
West Brom v QPR, 15:00

Saturday, 21 April 2012
Arsenal v Chelsea, 15:00
Aston Villa v Sunderland, 15:00
Blackburn v Norwich, 15:00
Bolton v Swansea, 15:00
Fulham v Wigan, 15:00
Liverpool v West Brom, 15:00
Man Utd v Everton, 15:00
Newcastle v Stoke, 15:00
QPR v Tottenham, 15:00
Wolverhampton v Man City, 15:00

Saturday, 28 April 2012
Chelsea v QPR, 15:00
Everton v Fulham, 15:00
Man City v Man Utd, 15:00
Norwich v Liverpool, 15:00
Stoke v Arsenal, 15:00
Sunderland v Bolton, 15:00
Swansea v Wolverhampton, 15:00
Tottenham v Blackburn, 15:00
West Brom v Aston Villa, 15:00
Wigan v Newcastle, 15:00

Saturday, 5 May 2012
Arsenal v Norwich, 15:00
Aston Villa v Tottenham, 15:00
Blackburn v Wigan, 15:00
Bolton v West Brom, 15:00
Fulham v Sunderland, 15:00
Liverpool v Chelsea, 15:00
Man Utd v Swansea, 15:00
Newcastle v Man City, 15:00
QPR v Stoke, 15:00
Wolverhampton v Everton, 15:00

Sunday, 13 May 2012
Chelsea v Blackburn, 15:00
Everton v Newcastle, 15:00
Man City v QPR, 15:00
Norwich v Aston Villa, 15:00
Stoke v Bolton, 15:00
Sunderland v Man Utd, 15:00
Swansea v Liverpool, 15:00
Tottenham v Fulham, 15:00
West Brom v Arsenal, 15:00
Wigan v Wolverhampton, 15:00
Monday, 7 November 2011
Clydesdale Bank Premier League
St Johnstone v Aberdeen, 19:45
Blue Square Bet North
Hyde v Blyth Spartans, 19:45
Blue Square Bet South
Chelmsford v Dorchester, 19:45

Tuesday, 8 November 2011
Johnstone’s Paint Trophy
Oldham v Crewe, QFN, 19:00
Rochdale v Preston, QFN, 19:30
Swindon v AFC Wimbledon, QFS, 19:30
Brentford v Bournemouth, QFS, 19:45
Cheltenham v Barnet, QFS, 19:45
Oxford Utd v Southend, QFS, 19:45
Sheffield Utd v Bradford, QFN, 19:45
Scottish Football League Championship Third Division
Annan Athletic v Peterhead, 19:30
Clyde v Alloa, 19:45
Elgin v Montrose, 19:45
Blue Square Bet North
Droylsden v Worcester, 19:45
Blue Square Bet South
Maidenhead Utd v Dover, 19:45
Corbett Sports Welsh Premier League
Llanelli v Carmarthen, 19:30
Port Talbot v Bala Town, 19:30
Prestatyn Town v Newtown, 19:30

Wednesday, 9 November 2011
Johnstone’s Paint Trophy
Chesterfield v Tranmere, QFN, 19:45
Scottish Football League Championship Third Division
East Stirling v Berwick, 19:45
Corbett Sports Welsh Premier League
Bangor City v Airbus UK, 19:30
Neath v The New Saints, 19:30
Carling Premiership
Glentoran v Linfield, 19:30

Thursday, 10 November 2011
UEFA Under-21 Championship Qualifying
Albania U21 v Russia U21, G6, 15:00
Turkey U21 v Italy U21, G7, 16:00
Austria U21 v Bulgaria U21, G10, 17:00
Slovenia U21 v Lithuania U21, G2, 17:00
Norway U21 v Belgium U21, G8, 18:00
Switzerland U21 v Georgia U21, G5, 18:00
England U21 v Iceland U21, G8, 19:30
France U21 v Romania U21, G9, 19:45
Spain U21 v Estonia U21, G5, 19:45
Portugal U21 v Moldova U21, G6, 21:00
International Match
Gabon v Brazil, 18:00

Friday, 11 November 2011
FIFA World Cup African Qualifying
Djibouti v Namibia, R1, 12:00
Somalia v Ethiopia, R1, 12:45
Chad v Tanzania, R1, 15:00
Comoros v Mozambique, R1, 15:00
Equatorial Guinea v Madagascar, R1, 15:00
Sao Tome e Principe v Congo, R1, 15:00
Eritrea v Rwanda, R1, 15:30
Guinea-Bissau v Togo, R1, 16:00
Seychelles v Kenya, R1, 16:30
Swaziland v Congo DR, R1, 17:00
Lesotho v Burundi, R1, 19:00
European Championship Qualifying
Bosnia-Hercegovina v Portugal, Qual, L1, 19:00
Turkey v Croatia, Qual, L1, 19:05
Czech Republic v Montenegro, Qual, L1, 19:15
Estonia v Rep of Ireland, Qual, L1, 19:45
The FA Cup
Cambridge Utd v Wrexham, R1, 19:45
UEFA Under-21 Championship Qualifying
Macedonia U21 v Faroe Islands U21, G4, 12:00
Montenegro U21 v Andorra U21, G3, 12:00
Armenia U21 v Czech Rep U21, G3, 13:00
Ukraine U21 v Finland U21, G2, 16:00
Greece U21 v Germany U21, G1, 16:45
San Marino U21 v Belarus U21, G1, 19:30
International Match
Albania v Azerbaijan
Georgia v Moldova
Hungary v Liechtenstein
Panama v Costa Rica
Greece v Russia, 17:00
Denmark v Sweden, 19:15
Netherlands v Switzerland, 19:30
Belgium v Romania, 19:45
Poland v Italy, 19:45
Ukraine v Germany, 19:45
Cyprus v Scotland, 20:00
France v USA, 20:00
Corbett Sports Welsh Premier League
Bala Town v Prestatyn Town, 19:30
Carmarthen v Neath, 19:30
Port Talbot v Aberystwyth, 19:30

Saturday, 12 November 2011
The FA Cup
Newport County v Shrewsbury, R1, 12:30
Brentford v Basingstoke, R1, 13:00
AFC Totton v Bradford PA, R1, 15:00
AFC Wimbledon v Scunthorpe, R1, 15:00
Alfreton Town v Carlisle, R1, 15:00
Barrow v Rotherham, R1, 15:00
Blyth Spartans v Gateshead, R1, 15:00
Bournemouth v Gillingham, R1, 15:00
Bradford v Rochdale, R1, 15:00
Bristol Rovers v Corby, R1, 15:00
Bury v Crawley Town, R1, 15:00
Chelmsford v AFC Telford, R1, 15:00
Chesterfield v Torquay, R1, 15:00
Crewe v Colchester, R1, 15:00
Dag & Red v Bath City, R1, 15:00
East Thurrock v Macclesfield, R1, 15:00
Exeter v Walsall, R1, 15:00
Fleetwood Town v Wycombe, R1, 15:00
Hartlepool v Stevenage, R1, 15:00
Hereford v Yeovil, R1, 15:00
Hinckley Utd v Tamworth, R1, 15:00
Leyton Orient v Bromley, R1, 15:00
Luton v Northampton, R1, 15:00
Maidenhead Utd v Aldershot, R1, 15:00
MK Dons v Nantwich Town, R1, 15:00
Notts County v Accrington Stanley, R1, 15:00
Oldham v Burton Albion, R1, 15:00
Plymouth v Stourbridge, R1, 15:00
Port Vale v Grimsby, R1, 15:00
Preston v Southend, R1, 15:00
Redbridge v Oxford City, R1, 15:00
Salisbury v Arlesey, R1, 15:00
Sheffield Utd v Oxford Utd, R1, 15:00
Southport v Barnet, R1, 15:00
Sutton Utd v Kettering, R1, 15:00
Swindon v Huddersfield, R1, 15:00
Tranmere v Cheltenham, R1, 15:00
UEFA Under-21 Championship Qualifying
Cyprus U21 v Bosnia-Hercegovina U21, G1, 12:30
Blue Square Bet Premier
Ebbsfleet United v Stockport, 15:00
Scottish Football League Championship First Division
Livingston v Hamilton, 15:00
Morton v Dundee, 15:00
Queen of South v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Ayr, 15:00
Ross County v Falkirk, 15:00
Scottish Football League Championship Second Division
Airdrie Utd v Forfar, 15:00
Brechin v Albion, 15:00
Cowdenbeath v Stenhousemuir, 15:00
Dumbarton v East Fife, 15:00
Stirling v Arbroath, 15:00
Scottish Football League Championship Third Division
Berwick v Queen’s Park, 15:00
Clyde v Annan Athletic, 15:00
East Stirling v Elgin, 15:00
Peterhead v Alloa, 15:00
Stranraer v Montrose, 15:00
Blue Square Bet North
Boston Utd v Hyde, 15:00
Colwyn Bay v Gainsborough, 15:00
Eastwood Town v Guiseley, 15:00
Gloucester v Harrogate Town, 15:00
Nuneaton v Workington, 15:00
Solihull Moors v Bishop’s Stortford, 15:00
Stalybridge v Histon, 15:00
Vauxhall Motors v Droylsden, 15:00
Worcester v Altrincham, 15:00
Blue Square Bet South
Boreham Wood v Dover, 15:00
Dartford v Weston-S-Mare, 15:00
Dorchester v Hampton & Richmond, 15:00
Farnborough v Eastleigh, 15:00
Havant and Waterlooville v Eastbourne Boro, 15:00
Tonbridge Angels v Staines Town, 15:00
International Match
Mexico v Serbia
Slovenia v Mexico
South Africa v Ivory Coast, 13:15
Wales v Norway, 15:00
England v Spain, 17:15
Corbett Sports Welsh Premier League
Newtown v Llanelli, 14:30
Carling Premiership
Carrick v Glentoran, 15:00
Donegal Celtic v Crusaders, 15:00
Glenavon v Cliftonville, 15:00
Linfield v Coleraine, 15:00
Lisburn Distillery v Dungannon Swifts, 15:00
Portadown v Ballymena, 15:00

Se og hør live  Champions League-fotball på din datamaskin

 

 


Tuesday, 22 November 2011
CSKA Moscow v Lille, GpB, 17:00
Bayern Munich v Villarreal, GpA, 19:45
Lyon v Ajax, GpD, 19:45
Man Utd v Benfica, GpC, 19:45
Napoli v Man City, GpA, 19:45
Real Madrid v Dinamo Zagreb, GpD, 19:45
SC Otelul Galati v FC Basel, GpC, 19:45
Trabzonspor v Inter Milan, GpB, 19:45

Wednesday, 23 November 2011
Zenit St Petersburg v Apoel Nicosia, GpG, 17:00
AC Milan v Barcelona, GpH, 19:45
Arsenal v Borussia Dortmund, GpF, 19:45
BATE Borisov v Plzen, GpH, 19:45
Bayer Leverkusen v Chelsea, GpE, 19:45
Marseille v Olympiakos, GpF, 19:45
Shakhtar Donetsk v FC Porto, GpG, 19:45
Valencia v Genk, GpE, 19:45

Tuesday, 6 December 2011
Apoel Nicosia v Shakhtar Donetsk, GpG, 19:45
Barcelona v BATE Borisov, GpH, 19:45
Borussia Dortmund v Marseille, GpF, 19:45
Chelsea v Valencia, GpE, 19:45
FC Porto v Zenit St Petersburg, GpG, 19:45
Genk v Bayer Leverkusen, GpE, 19:45
Olympiakos v Arsenal, GpF, 19:45
Plzen v AC Milan, GpH, 19:45

Wednesday, 7 December 2011
Ajax v Real Madrid, GpD, 19:45
Benfica v SC Otelul Galati, GpC, 19:45
Dinamo Zagreb v Lyon, GpD, 19:45
FC Basel v Man Utd, GpC, 19:45
Inter Milan v CSKA Moscow, GpB, 19:45
Lille v Trabzonspor, GpB, 19:45
Man City v Bayern Munich, GpA, 19:45
Villarreal v Napoli, GpA, 19:45

 

Saturday, 27 August 2011
JJK v FC Inter, 14:00

Sunday, 28 August 2011
FC Honka v IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v VPS Vaasa, 16:30

Monday, 29 August 2011
FC Haka v HJK Helsinki, 16:30
MyPa v FF Jaro, 16:30

Thursday, 8 September 2011
FC Honka v JJK, 16:30
KuPS Kuopio OFF FC Inter, 16:30
MyPa v IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v FF Jaro, 16:30
TPS Turku v HJK Helsinki, 16:30
VPS Vaasa v FC Haka, 16:30

Sunday, 11 September 2011
JJK v MyPa, 13:00
FF Jaro v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v TPS Turku, 16:30

Monday, 12 September 2011
FC Inter v FC Honka, 16:30
HJK Helsinki v KuPS Kuopio, 16:30

Thursday, 15 September 2011
JJK v FC Haka, 13:00

Friday, 16 September 2011
TPS Turku v FF Jaro, 16:30

Sunday, 18 September 2011
FC Honka v MyPa, 16:30
FC Inter v HJK Helsinki, 16:30
KuPS Kuopio v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v JJK, 16:30

Monday, 19 September 2011
FC Haka v IFK Mariehamn, 16:30

Wednesday, 21 September 2011
FC Honka v RoPS, 16:30
FF Jaro v KuPS Kuopio, 16:30
HJK Helsinki v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v FC Inter, 16:30

Thursday, 22 September 2011
IFK Mariehamn v TPS Turku, 16:30

Monday, 26 September 2011
KuPS Kuopio OFF IFK Mariehamn, 16:30
RoPS v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v FC Inter, 16:30

Wednesday, 28 September 2011
FC Haka v FC Honka, 16:30
HJK Helsinki v FF Jaro, 16:30
TPS Turku v JJK, 16:30

Sunday, 2 October 2011
JJK v KuPS Kuopio, 12:00
FC Honka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v VPS Vaasa, 16:30
IFK Mariehamn v HJK Helsinki, 16:30

Monday, 3 October 2011
FC Inter v RoPS, 16:30
MyPa v FC Haka, 16:30

Thursday, 13 October 2011
FC Haka v RoPS, 16:30
FF Jaro v FC Inter, 16:30
HJK Helsinki v JJK, 16:30
KuPS Kuopio v FC Honka, 16:30
TPS Turku v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v IFK Mariehamn, 16:30

Sunday, 16 October 2011
FC Honka v HJK Helsinki, 16:30
FC Inter v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v FF Jaro, 16:30
JJK v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v KuPS Kuopio, 16:30
RoPS v TPS Turku, 16:30

Saturday, 22 October 2011
FC Haka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v JJK, 16:30
HJK Helsinki v MyPa, 16:30
IFK Mariehamn v FC Inter, 16:30
KuPS Kuopio v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v FC Honka, 16:30

Wednesday, 26 October 2011
FC Haka v KuPS Kuopio, 16:30
FC Honka v FF Jaro, 16:30
JJK v IFK Mariehamn, 16:30
MyPa v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v HJK Helsinki, 16:30
TPS Turku v FC Inter, 16:30

Saturday, 29 October 2011
FC Inter v JJK, 12:00
FF Jaro v MyPa, 12:00
HJK Helsinki v FC Haka, 12:00
IFK Mariehamn v FC Honka, 12:00
KuPS Kuopio v TPS Turku, 12:00
VPS Vaasa v RoPS, 12:00

 

Se og hør LIVE German Bundesliga-fotball på din datamaskin

 

Sunday, 2 October 2011
Hannover 96 v Werder Bremen, 14:30
Hamburg v Schalke 04, 16:30

Friday, 14 October 2011
Werder Bremen v Borussia Dortmund, 19:30

Saturday, 15 October 2011
Bayern Munich v Hertha Berlin, 14:30
Borussia M’gladbach v Bayer Leverkusen, 14:30
Mainz v Augsburg, 14:30
VfB Stuttgart v TSG Hoffenheim, 14:30
Wolfsburg v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v FC Kaiserslautern, 17:30

Sunday, 16 October 2011
SC Freiburg v Hamburg, 14:30
Cologne v Hannover 96, 16:30

Friday, 21 October 2011
Augsburg v Werder Bremen, 19:30

Saturday, 22 October 2011
Borussia Dortmund v Cologne, 14:30
FC Kaiserslautern v SC Freiburg, 14:30
Hertha Berlin v Mainz, 14:30
Nuremberg v VfB Stuttgart, 14:30
TSG Hoffenheim v Borussia M’gladbach, 14:30
Hamburg v Wolfsburg, 17:30

Sunday, 23 October 2011
Bayer Leverkusen v Schalke 04, 14:30
Hannover 96 v Bayern Munich, 14:30

Friday, 28 October 2011
SC Freiburg v Bayer Leverkusen, 19:30

Saturday, 29 October 2011
Bayern Munich v Nuremberg, 14:30
Borussia M’gladbach v Hannover 96, 14:30
Schalke 04 v TSG Hoffenheim, 14:30
VfB Stuttgart v Borussia Dortmund, 14:30
Wolfsburg v Hertha Berlin, 14:30
Mainz v Werder Bremen, 17:30

Sunday, 30 October 2011
Cologne v Augsburg, 14:30
Hamburg v FC Kaiserslautern, 16:30

Friday, 4 November 2011
Mainz v VfB Stuttgart, 19:30

Saturday, 5 November 2011
Borussia Dortmund v Wolfsburg, 14:30
Hertha Berlin v Borussia M’gladbach, 14:30
Nuremberg v SC Freiburg, 14:30
TSG Hoffenheim v FC Kaiserslautern, 14:30
Werder Bremen v Cologne, 14:30
Bayer Leverkusen v Hamburg, 17:30

Sunday, 6 November 2011
Hannover 96 v Schalke 04, 14:30
Augsburg v Bayern Munich, 16:30

Friday, 18 November 2011
FC Kaiserslautern v Bayer Leverkusen, 19:30

Saturday, 19 November 2011
Borussia M’gladbach v Werder Bremen, 14:30
Cologne v Mainz, 14:30
SC Freiburg v Hertha Berlin, 14:30
Schalke 04 v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v Hannover 96, 14:30
Bayern Munich v Borussia Dortmund, 17:30

Sunday, 20 November 2011
VfB Stuttgart v Augsburg, 14:30
Hamburg v TSG Hoffenheim, 16:30

Friday, 25 November 2011
Werder Bremen v VfB Stuttgart, 19:30

Saturday, 26 November 2011
Augsburg v Wolfsburg, 14:30
Borussia Dortmund v Schalke 04, 14:30
Hertha Berlin v Bayer Leverkusen, 14:30
Nuremberg v FC Kaiserslautern, 14:30
TSG Hoffenheim v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Hamburg, 17:30

Sunday, 27 November 2011
Cologne v Borussia M’gladbach, 14:30
Mainz v Bayern Munich, 16:30

Saturday, 3 December 2011
Bayer Leverkusen v TSG Hoffenheim, 14:30
Bayern Munich v Werder Bremen, 14:30
Borussia M’gladbach v Borussia Dortmund, 14:30
FC Kaiserslautern v Hertha Berlin, 14:30
Hamburg v Nuremberg, 14:30
SC Freiburg v Hannover 96, 14:30
Schalke 04 v Augsburg, 14:30
VfB Stuttgart v Cologne, 14:30
Wolfsburg v Mainz, 14:30

Saturday, 10 December 2011
Augsburg v Borussia M’gladbach, 14:30
Borussia Dortmund v FC Kaiserslautern, 14:30
Cologne v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Bayer Leverkusen, 14:30
Hertha Berlin v Schalke 04, 14:30
Mainz v Hamburg, 14:30
Nuremberg v TSG Hoffenheim, 14:30
VfB Stuttgart v Bayern Munich, 14:30
Werder Bremen v Wolfsburg, 14:30

Saturday, 17 December 2011
Bayer Leverkusen v Nuremberg, 14:30
Bayern Munich v Cologne, 14:30
Borussia M’gladbach v Mainz, 14:30
FC Kaiserslautern v Hannover 96, 14:30
Hamburg v Augsburg, 14:30
SC Freiburg v Borussia Dortmund, 14:30
Schalke 04 v Werder Bremen, 14:30
TSG Hoffenheim v Hertha Berlin, 14:30
Wolfsburg v VfB Stuttgart, 14:30

Saturday, 21 January 2012
Bayer Leverkusen v Mainz, 14:30
Borussia M’gladbach v Bayern Munich, 14:30
FC Kaiserslautern v Werder Bremen, 14:30
Hamburg v Borussia Dortmund, 14:30
Nuremberg v Hertha Berlin, 14:30
SC Freiburg v Augsburg, 14:30
Schalke 04 v VfB Stuttgart, 14:30
TSG Hoffenheim v Hannover 96, 14:30
Wolfsburg v Cologne, 14:30

Saturday, 28 January 2012
Augsburg v FC Kaiserslautern, 14:30
Bayern Munich v Wolfsburg, 14:30
Borussia Dortmund v TSG Hoffenheim, 14:30
Cologne v Schalke 04, 14:30
Hannover 96 v Nuremberg, 14:30
Hertha Berlin v Hamburg, 14:30
Mainz v SC Freiburg, 14:30
VfB Stuttgart v Borussia M’gladbach, 14:30
Werder Bremen v Bayer Leverkusen, 14:30

Saturday, 4 February 2012
Bayer Leverkusen v VfB Stuttgart, 14:30
FC Kaiserslautern v Cologne, 14:30
Hamburg v Bayern Munich, 14:30
Hertha Berlin v Hannover 96, 14:30
Nuremberg v Borussia Dortmund, 14:30
SC Freiburg v Werder Bremen, 14:30
Schalke 04 v Mainz, 14:30
TSG Hoffenheim v Augsburg, 14:30
Wolfsburg v Borussia M’gladbach, 14:30

Saturday, 11 February 2012
Augsburg v Nuremberg, 14:30
Bayern Munich v FC Kaiserslautern, 14:30
Borussia Dortmund v Bayer Leverkusen, 14:30
Borussia M’gladbach v Schalke 04, 14:30
Cologne v Hamburg, 14:30
Mainz v Hannover 96, 14:30
VfB Stuttgart v Hertha Berlin, 14:30
Werder Bremen v TSG Hoffenheim, 14:30
Wolfsburg v SC Freiburg, 14:30

Saturday, 18 February 2012
Bayer Leverkusen v Augsburg, 14:30
FC Kaiserslautern v Borussia M’gladbach, 14:30
Hamburg v Werder Bremen, 14:30
Hannover 96 v VfB Stuttgart, 14:30
Hertha Berlin v Borussia Dortmund, 14:30
Nuremberg v Cologne, 14:30
SC Freiburg v Bayern Munich, 14:30
Schalke 04 v Wolfsburg, 14:30
TSG Hoffenheim v Mainz, 14:30

Saturday, 25 February 2012
Augsburg v Hertha Berlin, 14:30
Bayern Munich v Schalke 04, 14:30
Borussia Dortmund v Hannover 96, 14:30
Borussia M’gladbach v Hamburg, 14:30
Cologne v Bayer Leverkusen, 14:30
Mainz v FC Kaiserslautern, 14:30
VfB Stuttgart v SC Freiburg, 14:30
Werder Bremen v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v TSG Hoffenheim, 14:30

Saturday, 3 March 2012
Bayer Leverkusen v Bayern Munich, 14:30
Borussia Dortmund v Mainz, 14:30
FC Kaiserslautern v Wolfsburg, 14:30
Hamburg v VfB Stuttgart, 14:30
Hannover 96 v Augsburg, 14:30
Hertha Berlin v Werder Bremen, 14:30
Nuremberg v Borussia M’gladbach, 14:30
SC Freiburg v Schalke 04, 14:30
TSG Hoffenheim v Cologne, 14:30

Saturday, 10 March 2012
Augsburg v Borussia Dortmund, 14:30
Bayern Munich v TSG Hoffenheim, 14:30
Borussia M’gladbach v SC Freiburg, 14:30
Cologne v Hertha Berlin, 14:30
Mainz v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v Hamburg, 14:30
VfB Stuttgart v FC Kaiserslautern, 14:30
Werder Bremen v Hannover 96, 14:30
Wolfsburg v Bayer Leverkusen, 14:30

Saturday, 17 March 2012
Augsburg v Mainz, 14:30
Bayer Leverkusen v Borussia M’gladbach, 14:30
Borussia Dortmund v Werder Bremen, 14:30
FC Kaiserslautern v Schalke 04, 14:30
Hamburg v SC Freiburg, 14:30
Hannover 96 v Cologne, 14:30
Hertha Berlin v Bayern Munich, 14:30
Nuremberg v Wolfsburg, 14:30
TSG Hoffenheim v VfB Stuttgart, 14:30

Saturday, 24 March 2012
Bayern Munich v Hannover 96, 14:30
Borussia M’gladbach v TSG Hoffenheim, 14:30
Cologne v Borussia Dortmund, 14:30
Mainz v Hertha Berlin, 14:30
SC Freiburg v FC Kaiserslautern, 14:30
Schalke 04 v Bayer Leverkusen, 14:30
VfB Stuttgart v Nuremberg, 14:30
Werder Bremen v Augsburg, 14:30
Wolfsburg v Hamburg, 14:30

Saturday, 31 March 2012
Augsburg v Cologne, 14:30
Bayer Leverkusen v SC Freiburg, 14:30
Borussia Dortmund v VfB Stuttgart, 14:30
FC Kaiserslautern v Hamburg, 14:30
Hannover 96 v Borussia M’gladbach, 14:30
Hertha Berlin v Wolfsburg, 14:30
Nuremberg v Bayern Munich, 14:30
TSG Hoffenheim v Schalke 04, 14:30
Werder Bremen v Mainz, 14:30

Saturday, 7 April 2012
Bayern Munich v Augsburg, 14:30
Borussia M’gladbach v Hertha Berlin, 14:30
Cologne v Werder Bremen, 14:30
FC Kaiserslautern v TSG Hoffenheim, 14:30
Hamburg v Bayer Leverkusen, 14:30
SC Freiburg v Nuremberg, 14:30
Schalke 04 v Hannover 96, 14:30
VfB Stuttgart v Mainz, 14:30
Wolfsburg v Borussia Dortmund, 14:30

Tuesday, 10 April 2012
Augsburg v VfB Stuttgart, 19:00
Bayer Leverkusen v FC Kaiserslautern, 19:00
Borussia Dortmund v Bayern Munich, 19:00
Hannover 96 v Wolfsburg, 19:00
Hertha Berlin v SC Freiburg, 19:00
Mainz v Cologne, 19:00
Nuremberg v Schalke 04, 19:00
TSG Hoffenheim v Hamburg, 19:00
Werder Bremen v Borussia M’gladbach, 19:00

Saturday, 14 April 2012
Bayer Leverkusen v Hertha Berlin, 14:30
Bayern Munich v Mainz, 14:30
Borussia M’gladbach v Cologne, 14:30
FC Kaiserslautern v Nuremberg, 14:30
Hamburg v Hannover 96, 14:30
SC Freiburg v TSG Hoffenheim, 14:30
Schalke 04 v Borussia Dortmund, 14:30
VfB Stuttgart v Werder Bremen, 14:30
Wolfsburg v Augsburg, 14:30

Saturday, 21 April 2012
Augsburg v Schalke 04, 14:30
Borussia Dortmund v Borussia M’gladbach, 14:30
Cologne v VfB Stuttgart, 14:30
Hannover 96 v SC Freiburg, 14:30
Hertha Berlin v FC Kaiserslautern, 14:30
Mainz v Wolfsburg, 14:30
Nuremberg v Hamburg, 14:30
TSG Hoffenheim v Bayer Leverkusen, 14:30
Werder Bremen v Bayern Munich, 14:30

Saturday, 28 April 2012
Bayer Leverkusen v Hannover 96, 14:30
Bayern Munich v VfB Stuttgart, 14:30
Borussia M’gladbach v Augsburg, 14:30
FC Kaiserslautern v Borussia Dortmund, 14:30
Hamburg v Mainz, 14:30
SC Freiburg v Cologne, 14:30
Schalke 04 v Hertha Berlin, 14:30
TSG Hoffenheim v Nuremberg, 14:30
Wolfsburg v Werder Bremen, 14:30

Saturday, 5 May 2012
Augsburg v Hamburg, 14:30
Borussia Dortmund v SC Freiburg, 14:30
Cologne v Bayern Munich, 14:30
Hannover 96 v FC Kaiserslautern, 14:30
Hertha Berlin v TSG Hoffenheim, 14:30
Mainz v Borussia M’gladbach, 14:30
Nuremberg v Bayer Leverkusen, 14:30
VfB Stuttgart v Wolfsburg, 14:30
Werder Bremen v Schalke 04, 14:30

Se og hør LIVE Finnish Veikkausliga -fotball på din datamaskin

 

Sunday, 2 October 2011
JJK v KuPS Kuopio, 12:00
FC Honka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v VPS Vaasa, 16:30
IFK Mariehamn v HJK Helsinki, 16:30

Monday, 3 October 2011
FC Inter v RoPS, 16:30
MyPa v FC Haka, 16:30

Thursday, 13 October 2011
FC Haka v RoPS, 16:30
FF Jaro v FC Inter, 16:30
HJK Helsinki v JJK, 16:30
KuPS Kuopio v FC Honka, 16:30
TPS Turku v MyPa, 16:30
VPS Vaasa v IFK Mariehamn, 16:30

Sunday, 16 October 2011
FC Honka v HJK Helsinki, 16:30
FC Inter v FC Haka, 16:30
IFK Mariehamn v FF Jaro, 16:30
JJK v VPS Vaasa, 16:30
MyPa v KuPS Kuopio, 16:30
RoPS v TPS Turku, 16:30

Saturday, 22 October 2011
FC Haka v TPS Turku, 16:30
FF Jaro v JJK, 16:30
HJK Helsinki v MyPa, 16:30
IFK Mariehamn v FC Inter, 16:30
KuPS Kuopio v RoPS, 16:30
VPS Vaasa v FC Honka, 16:30

Wednesday, 26 October 2011
FC Haka v KuPS Kuopio, 16:30
FC Honka v FF Jaro, 16:30
JJK v IFK Mariehamn, 16:30
MyPa v VPS Vaasa, 16:30
RoPS v HJK Helsinki, 16:30
TPS Turku v FC Inter, 16:30

Saturday, 29 October 2011
FC Inter v JJK, 12:00
FF Jaro v MyPa, 12:00
HJK Helsinki v FC Haka, 12:00
IFK Mariehamn v FC Honka, 12:00
KuPS Kuopio v TPS Turku, 12:00
VPS Vaasa v RoPS, 12:00

Se og hør Belgian Jupiler League-fotball på din datamaskin

 

Saturday, 1 October 2011
AA Gent v OH Leuven, 19:00
Cercle Bruges v St. Truiden, 19:00
KV Kortrijk v KV Mechelen, 19:00
Mons v Lokeren, 19:00
Westerlo v Zulte-Waregem, 19:00

Sunday, 2 October 2011
Standard Liege v Lierse, 13:30
Germinal Beerschot v Club Bruges, 17:00
Genk v Anderlecht, 19:30

Saturday, 15 October 2011
Anderlecht v Standard Liege, 19:00
Club Bruges v AA Gent, 19:00
KV Mechelen v Cercle Bruges, 19:00
Lokeren v Genk, 19:00
Mons v KV Kortrijk, 19:00
OH Leuven v Westerlo, 19:00
St. Truiden v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Lierse, 19:00

Saturday, 22 October 2011
AA Gent v Lokeren, 19:00
Cercle Bruges v OH Leuven, 19:00
Genk v Mons, 19:00
Germinal Beerschot v KV Mechelen, 19:00
KV Kortrijk v Club Bruges, 19:00
Lierse v St. Truiden, 19:00
Standard Liege v Zulte-Waregem, 19:00
Westerlo v Anderlecht, 19:00

Saturday, 29 October 2011
Anderlecht v Lierse, 19:00
Club Bruges v Genk, 19:00
KV Mechelen v Westerlo, 19:00
Lokeren v KV Kortrijk, 19:00
Mons v AA Gent, 19:00
OH Leuven v Germinal Beerschot, 19:00
St. Truiden v Standard Liege, 19:00
Zulte-Waregem v Cercle Bruges, 19:00

Saturday, 5 November 2011
AA Gent v KV Mechelen, 19:00
Cercle Bruges v Anderlecht, 19:00
Genk v KV Kortrijk, 19:00
Germinal Beerschot v Mons, 19:00
Lierse v OH Leuven, 19:00
Standard Liege v Club Bruges, 19:00
Westerlo v Lokeren, 19:00
Zulte-Waregem v St. Truiden, 19:00

Saturday, 19 November 2011
Anderlecht v St. Truiden, 19:00
Club Bruges v Cercle Bruges, 19:00
Genk v Westerlo, 19:00
KV Kortrijk v AA Gent, 19:00
KV Mechelen v Zulte-Waregem, 19:00
Lokeren v Germinal Beerschot, 19:00
Mons v Lierse, 19:00
OH Leuven v Standard Liege, 19:00

Saturday, 26 November 2011
AA Gent v Genk, 19:00
Cercle Bruges v Lokeren, 19:00
Germinal Beerschot v KV Kortrijk, 19:00
Lierse v Club Bruges, 19:00
St. Truiden v OH Leuven, 19:00
Standard Liege v KV Mechelen, 19:00
Westerlo v Mons, 19:00
Zulte-Waregem v Anderlecht, 19:00

Saturday, 3 December 2011
Anderlecht v OH Leuven, 19:00
Cercle Bruges v KV Kortrijk, 19:00
Germinal Beerschot v Genk, 19:00
Lierse v KV Mechelen, 19:00
St. Truiden v Mons, 19:00
Standard Liege v AA Gent, 19:00
Westerlo v Club Bruges, 19:00
Zulte-Waregem v Lokeren, 19:00

Saturday, 10 December 2011
AA Gent v Germinal Beerschot, 19:00
Club Bruges v St. Truiden, 19:00
Genk v Lierse, 19:00
KV Kortrijk v Westerlo, 19:00
KV Mechelen v Anderlecht, 19:00
Lokeren v Standard Liege, 19:00
Mons v Cercle Bruges, 19:00
OH Leuven v Zulte-Waregem, 19:00

Saturday, 17 December 2011
Anderlecht v Lokeren, 19:00
Cercle Bruges v AA Gent, 19:00
Lierse v KV Kortrijk, 19:00
OH Leuven v Club Bruges, 19:00
St. Truiden v KV Mechelen, 19:00
Standard Liege v Genk, 19:00
Westerlo v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Mons, 19:00

Monday, 26 December 2011
AA Gent v Westerlo, 19:00
Club Bruges v Zulte-Waregem, 19:00
Genk v Cercle Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v Lierse, 19:00
KV Kortrijk v Standard Liege, 19:00
KV Mechelen v OH Leuven, 19:00
Lokeren v St. Truiden, 19:00
Mons v Anderlecht, 19:00

Saturday, 14 January 2012
Anderlecht v Club Bruges, 19:00
Cercle Bruges v Westerlo, 19:00
KV Mechelen v Mons, 19:00
Lierse v AA Gent, 19:00
OH Leuven v Lokeren, 19:00
St. Truiden v KV Kortrijk, 19:00
Standard Liege v Germinal Beerschot, 19:00
Zulte-Waregem v Genk, 19:00

Saturday, 21 January 2012
AA Gent v Zulte-Waregem, 19:00
Club Bruges v KV Mechelen, 19:00
Genk v St. Truiden, 19:00
Germinal Beerschot v Cercle Bruges, 19:00
KV Kortrijk v Anderlecht, 19:00
Lokeren v Lierse, 19:00
Mons v OH Leuven, 19:00
Westerlo v Standard Liege, 19:00

Wednesday, 25 January 2012
Anderlecht v AA Gent, 19:00
Club Bruges v Lokeren, 19:00
KV Mechelen v Genk, 19:00
Lierse v Cercle Bruges, 19:00
OH Leuven v KV Kortrijk, 19:00
St. Truiden v Westerlo, 19:00
Standard Liege v Mons, 19:00
Zulte-Waregem v Germinal Beerschot, 19:00

Saturday, 28 January 2012
AA Gent v St. Truiden, 19:00
Cercle Bruges v Standard Liege, 19:00
Genk v OH Leuven, 19:00
Germinal Beerschot v Anderlecht, 19:00
KV Kortrijk v Zulte-Waregem, 19:00
Lokeren v KV Mechelen, 19:00
Mons v Club Bruges, 19:00
Westerlo v Lierse, 19:00

Saturday, 4 February 2012
Anderlecht v Genk, 19:00
Club Bruges v Germinal Beerschot, 19:00
KV Mechelen v KV Kortrijk, 19:00
Lierse v Standard Liege, 19:00
Lokeren v Mons, 19:00
OH Leuven v AA Gent, 19:00
St. Truiden v Cercle Bruges, 19:00
Zulte-Waregem v Westerlo, 19:00

Saturday, 11 February 2012
AA Gent v Club Bruges, 19:00
Cercle Bruges v KV Mechelen, 19:00
Genk v Lokeren, 19:00
Germinal Beerschot v St. Truiden, 19:00
KV Kortrijk v Mons, 19:00
Lierse v Zulte-Waregem, 19:00
Standard Liege v Anderlecht, 19:00
Westerlo v OH Leuven, 19:00

Saturday, 18 February 2012
Anderlecht v Westerlo, 19:00
Club Bruges v KV Kortrijk, 19:00
KV Mechelen v Germinal Beerschot, 19:00
Lokeren v AA Gent, 19:00
Mons v Genk, 19:00
OH Leuven v Cercle Bruges, 19:00
St. Truiden v Lierse, 19:00
Zulte-Waregem v Standard Liege, 19:00

Saturday, 25 February 2012
AA Gent v Mons, 19:00
Cercle Bruges v Zulte-Waregem, 19:00
Genk v Club Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v OH Leuven, 19:00
KV Kortrijk v Lokeren, 19:00
Lierse v Anderlecht, 19:00
Standard Liege v St. Truiden, 19:00
Westerlo v KV Mechelen, 19:00

Saturday, 3 March 2012
Anderlecht v Cercle Bruges, 19:00
Club Bruges v Standard Liege, 19:00
KV Kortrijk v Genk, 19:00
KV Mechelen v AA Gent, 19:00
Lokeren v Westerlo, 19:00
Mons v Germinal Beerschot, 19:00
OH Leuven v Lierse, 19:00
St. Truiden v Zulte-Waregem, 19:00

Saturday, 17 March 2012
AA Gent v KV Kortrijk, 19:00
Cercle Bruges v Club Bruges, 19:00
Germinal Beerschot v Lokeren, 19:00
Lierse v Mons, 19:00
St. Truiden v Anderlecht, 19:00
Standard Liege v OH Leuven, 19:00
Westerlo v Genk, 19:00
Zulte-Waregem v KV Mechelen, 19:00

Wednesday, 21 March 2012
Anderlecht v Zulte-Waregem, 19:00
Club Bruges v Lierse, 19:00
Genk v AA Gent, 19:00
KV Kortrijk v Germinal Beerschot, 19:00
KV Mechelen v Standard Liege, 19:00
Lokeren v Cercle Bruges, 19:00
Mons v Westerlo, 19:00
OH Leuven v St. Truiden, 19:00

 

Se og hør Scottish Clydesdale Bank Premier-fotball på din datamaskin

Saturday, 1 October 2011
Dundee Utd v Motherwell, 15:00
Inverness CT v St Mirren, 15:00
Kilmarnock v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hibernian, 15:00

Sunday, 2 October 2011
Hearts v Celtic, 12:45

Saturday, 15 October 2011
Kilmarnock v Celtic, 12:30
Aberdeen v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hearts, 15:00
Hibernian v Motherwell, 15:00
Rangers v St Mirren, 15:00
St Johnstone v Inverness CT, 15:00

Saturday, 22 October 2011
Motherwell v Kilmarnock, 12:45
Dundee Utd v St Johnstone, 15:00
Inverness CT v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Hibernian, 15:00

Sunday, 23 October 2011
Hearts v Rangers, 12:30
Celtic v Aberdeen, 15:00

Saturday, 29 October 2011
Aberdeen v Rangers, 12:00
Celtic v Hibernian, 15:00
Dunfermline v Dundee Utd, 15:00
Hearts v Kilmarnock, 15:00
Inverness CT v Motherwell, 15:00
St Johnstone v St Mirren, 15:00

Saturday, 5 November 2011
Hibernian v Dunfermline, 15:00
Kilmarnock v Inverness CT, 15:00
Rangers v Dundee Utd, 15:00
St Mirren v Hearts, 15:00

Sunday, 6 November 2011
Motherwell v Celtic, 12:00

Monday, 7 November 2011
St Johnstone v Aberdeen, 19:45

Saturday, 19 November 2011
Inverness CT v Celtic, 12:30
Aberdeen v Motherwell, 15:00
Dundee Utd v Hearts, 15:00
Hibernian v Kilmarnock, 15:00
Rangers v St Johnstone, 15:00
St Mirren v Dunfermline, 15:00

Saturday, 26 November 2011
Celtic v St Mirren, 15:00
Dunfermline v Aberdeen, 15:00
Hearts v Inverness CT, 15:00
Motherwell v Dundee Utd, 15:00
St Johnstone v Hibernian, 15:00

Sunday, 27 November 2011
Kilmarnock v Rangers, 12:45

Saturday, 3 December 2011
Hearts v St Johnstone, 15:00
Kilmarnock v Aberdeen, 15:00
Motherwell v Hibernian, 15:00
Rangers v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Inverness CT, 15:00

Sunday, 4 December 2011
Dundee Utd v Celtic, 12:45

Saturday, 10 December 2011
Hibernian v Rangers, 12:30
Aberdeen v St Mirren, 15:00
Celtic v Hearts, 15:00
Dunfermline v Kilmarnock, 15:00
Inverness CT v Dundee Utd, 15:00
St Johnstone v Motherwell, 15:00

Saturday, 17 December 2011
Aberdeen v Hibernian, 12:30
Hearts v Dunfermline, 15:00
Kilmarnock v Dundee Utd, 15:00
Motherwell v St Mirren, 15:00
Rangers v Inverness CT, 15:00

Sunday, 18 December 2011
St Johnstone v Celtic, 15:00

Saturday, 24 December 2011
St Mirren v Rangers, 12:45
Celtic v Kilmarnock, 15:00
Dundee Utd v Hibernian, 15:00
Dunfermline v St Johnstone, 15:00
Hearts v Motherwell, 15:00
Inverness CT v Aberdeen, 15:00

Wednesday, 28 December 2011
Aberdeen v Hearts, 19:45
Celtic v Rangers, 19:45
Hibernian v Inverness CT, 19:45
Motherwell v Dunfermline, 19:45
St Johnstone v Kilmarnock, 19:45
St Mirren v Dundee Utd, 19:45

Monday, 2 January 2012
Hibernian v Hearts, 12:15
Dundee Utd v Aberdeen, 15:00
Dunfermline v Celtic, 15:00
Inverness CT v St Johnstone, 15:00
Kilmarnock v St Mirren, 15:00
Rangers v Motherwell, 15:00

Saturday, 14 January 2012
St Johnstone v Rangers, 12:30
Aberdeen v Kilmarnock, 15:00
Celtic v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hibernian, 15:00
Hearts v St Mirren, 15:00
Motherwell v Inverness CT, 15:00

Saturday, 21 January 2012
St Mirren v Celtic, 12:30
Dundee Utd v Motherwell, 15:00
Hibernian v St Johnstone, 15:00
Inverness CT v Hearts, 15:00
Kilmarnock v Dunfermline, 15:00
Rangers v Aberdeen, 15:00

Saturday, 28 January 2012
Aberdeen v Dunfermline, 15:00
Dundee Utd v Kilmarnock, 15:00
Hearts v Celtic, 15:00
Inverness CT v St Mirren, 15:00
Motherwell v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hibernian, 15:00

Saturday, 11 February 2012
Celtic v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v Rangers, 15:00
Hibernian v Aberdeen, 15:00
Kilmarnock v Hearts, 15:00
St Johnstone v Dundee Utd, 15:00
St Mirren v Motherwell, 15:00

Saturday, 18 February 2012
Aberdeen v St Johnstone, 15:00
Dundee Utd v St Mirren, 15:00
Dunfermline v Inverness CT, 15:00
Hibernian v Celtic, 15:00
Motherwell v Hearts, 15:00
Rangers v Kilmarnock, 15:00

Saturday, 25 February 2012
Celtic v Motherwell, 15:00
Hearts v Dundee Utd, 15:00
Inverness CT v Rangers, 15:00
Kilmarnock v Hibernian, 15:00
St Johnstone v Dunfermline, 15:00
St Mirren v Aberdeen, 15:00

Saturday, 3 March 2012
Aberdeen v Celtic, 15:00
Dundee Utd v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v Motherwell, 15:00
Hibernian v St Mirren, 15:00
Kilmarnock v St Johnstone, 15:00
Rangers v Hearts, 15:00

Saturday, 17 March 2012
Celtic v Dunfermline, 15:00
Dundee Utd v Rangers, 15:00
Hearts v Hibernian, 15:00
Inverness CT v Kilmarnock, 15:00
Motherwell v Aberdeen, 15:00
St Mirren v St Johnstone, 15:00

Saturday, 24 March 2012
Aberdeen v Inverness CT, 15:00
Dunfermline v St Mirren, 15:00
Hibernian v Dundee Utd, 15:00
Kilmarnock v Motherwell, 15:00
Rangers v Celtic, 15:00
St Johnstone v Hearts, 15:00

Saturday, 31 March 2012
Celtic v St Johnstone, 15:00
Dundee Utd v Dunfermline, 15:00
Hearts v Aberdeen, 15:00
Inverness CT v Hibernian, 15:00
Motherwell v Rangers, 15:00
St Mirren v Kilmarnock, 15:00

Saturday, 7 April 2012
Aberdeen v Dundee Utd, 15:00
Dunfermline v Hearts, 15:00
Hibernian v Motherwell, 15:00
Kilmarnock v Celtic, 15:00
Rangers v St Mirren, 15:00
St Johnstone v Inverness CT, 15:00

Se og hør Scottish Division 1 League-fotball på din datamaskin

 

Saturday, 1 October 2011
Hamilton v Falkirk, 15:00
Livingston v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Dundee, 15:00
Ross County v Ayr, 15:00

Saturday, 15 October 2011
Ayr v Livingston, 15:00
Dundee v Ross County, 15:00
Falkirk v Queen of South, 15:00
Morton v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 22 October 2011
Ayr v Dundee, 15:00
Livingston v Morton, 15:00
Partick Thistle v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Queen of South, 15:00
Ross County v Hamilton, 15:00

Saturday, 29 October 2011
Dundee v Partick Thistle, 15:00
Falkirk v Raith Rovers, 15:00
Hamilton v Ayr, 15:00
Morton v Ross County, 15:00
Queen of South v Livingston, 15:00

Saturday, 5 November 2011
Ayr v Morton, 15:00
Dundee v Raith Rovers, 15:00
Falkirk v Livingston, 15:00
Hamilton v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Ross County, 15:00

Saturday, 12 November 2011
Livingston v Hamilton, 15:00
Morton v Dundee, 15:00
Queen of South v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Ayr, 15:00
Ross County v Falkirk, 15:00

Saturday, 26 November 2011
Ayr v Partick Thistle, 15:00
Dundee v Falkirk, 15:00
Livingston v Ross County, 15:00
Morton v Queen of South, 15:00
Raith Rovers v Hamilton, 15:00

Saturday, 3 December 2011
Falkirk v Morton, 15:00
Hamilton v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Livingston, 15:00
Queen of South v Ayr, 15:00
Ross County v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 10 December 2011
Ayr v Ross County, 15:00
Dundee v Queen of South, 15:00
Falkirk v Hamilton, 15:00
Morton v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Livingston, 15:00

Saturday, 17 December 2011
Hamilton v Morton, 15:00
Livingston v Ayr, 15:00
Partick Thistle v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Falkirk, 15:00
Ross County v Dundee, 15:00

Monday, 26 December 2011
Ayr v Raith Rovers, 15:00
Dundee v Morton, 15:00
Falkirk v Ross County, 15:00
Hamilton v Livingston, 15:00
Partick Thistle v Queen of South, 15:00

Monday, 2 January 2012
Livingston v Falkirk, 15:00
Morton v Ayr, 15:00
Queen of South v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Dundee, 15:00
Ross County v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 14 January 2012
Dundee v Livingston, 15:00
Falkirk v Ayr, 15:00
Hamilton v Partick Thistle, 15:00
Morton v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Ross County, 15:00

Saturday, 21 January 2012
Ayr v Hamilton, 15:00
Livingston v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Dundee, 15:00
Raith Rovers v Falkirk, 15:00
Ross County v Morton, 15:00

Saturday, 28 January 2012
Falkirk v Dundee, 15:00
Hamilton v Raith Rovers, 15:00
Partick Thistle v Ayr, 15:00
Queen of South v Morton, 15:00
Ross County v Livingston, 15:00

Saturday, 11 February 2012
Ayr v Queen of South, 15:00
Dundee v Hamilton, 15:00
Livingston v Partick Thistle, 15:00
Morton v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Ross County, 15:00

Saturday, 18 February 2012
Hamilton v Falkirk, 15:00
Livingston v Raith Rovers, 15:00
Partick Thistle v Morton, 15:00
Queen of South v Dundee, 15:00
Ross County v Ayr, 15:00

Saturday, 25 February 2012
Ayr v Livingston, 15:00
Dundee v Ross County, 15:00
Falkirk v Queen of South, 15:00
Morton v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Partick Thistle, 15:00

Saturday, 3 March 2012
Ayr v Falkirk, 15:00
Livingston v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Hamilton, 15:00
Raith Rovers v Morton, 15:00
Ross County v Queen of South, 15:00

Saturday, 10 March 2012
Dundee v Ayr, 15:00
Falkirk v Partick Thistle, 15:00
Hamilton v Ross County, 15:00
Morton v Livingston, 15:00
Queen of South v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 17 March 2012
Livingston v Hamilton, 15:00
Morton v Dundee, 15:00
Queen of South v Partick Thistle, 15:00
Raith Rovers v Ayr, 15:00
Ross County v Falkirk, 15:00

Saturday, 24 March 2012
Ayr v Morton, 15:00
Dundee v Raith Rovers, 15:00
Falkirk v Livingston, 15:00
Hamilton v Queen of South, 15:00
Partick Thistle v Ross County, 15:00

Saturday, 31 March 2012
Falkirk v Morton, 15:00
Hamilton v Dundee, 15:00
Partick Thistle v Livingston, 15:00
Queen of South v Ayr, 15:00
Ross County v Raith Rovers, 15:00

Saturday, 7 April 2012
Ayr v Partick Thistle, 15:00
Dundee v Falkirk, 15:00
Livingston v Ross County, 15:00
Morton v Queen of South, 15:00
Raith Rovers v Hamilton, 15:00

Tuesday, 10 April 2012
Falkirk v Hamilton, 19:30
Morton v Partick Thistle, 19:30
Dundee v Queen of South, 19:45
Raith Rovers v Livingston, 19:45

Wednesday, 11 April 2012
Ayr v Ross County, 19:45

Saturday, 14 April 2012
Hamilton v Morton, 15:00
Livingston v Ayr, 15:00
Partick Thistle v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Falkirk, 15:00
Ross County v Dundee, 15:00

Saturday, 21 April 2012
Dundee v Partick Thistle, 15:00
Falkirk v Raith Rovers, 15:00
Hamilton v Ayr, 15:00
Morton v Ross County, 15:00
Queen of South v Livingston, 15:00

Saturday, 28 April 2012
Ayr v Dundee, 15:00
Livingston v Morton, 15:00
Partick Thistle v Falkirk, 15:00
Raith Rovers v Queen of South, 15:00
Ross County v Hamilton, 15:00

Saturday, 5 May 2012
Dundee v Livingston, 15:00
Falkirk v Ayr, 15:00
Hamilton v Partick Thistle, 15:00
Morton v Raith Rovers, 15:00
Queen of South v Ross County, 15:00

 

Se og hør fotball live på din datamaskin

Hvordan se live fotball på din datamaskin

Hør live Premier League-fotball på din datamaskin

Se live Premier League-fotball på din datamaskin

Hør live Championship-fotball på din datamaskin

Se live Championship-fotball på din datamaskin

Hør live Champions League-fotball på din datamaskin

Se live Champions League-fotball på din datamaskin

..